Trwa ładowanie...
duhdgdd

Jake i Piraci z Nibylandii

Najnowsze informacje
4.4
(212 głosów)
Oceń:

"Jake i Piraci z Nibylandii" to nowy serial animowany w wersji 2D, który śledzi przygody trójki młodych piratów, próbujących przechytrzyć kapitana Haka i jego towarzysza Swątka – dwójkę niesławnych bohaterów dobrze znanych widzom z klasycznego filmu Disneya „Piotruś Pan”.

Iza, Fajtek oraz stojący na czele załogi młodych piratów Jake opuszczają swoją kryjówkę na Wyspie Piratów i wraz z papugą o imieniu Czachuś wypływają statkiem na poszukiwanie zaginionych skarbów. Bez względu na wartość skarbu Kapitan Hak jest gotowy zrobić wszystko, aby zdobyć łup jako pierwszy. Dlatego Jake i jego przyjaciele zachęcają młodych widzów do pomocy i pracy zespołowej oraz wzięcia udziału w takich wyczynach jak zjeżdżanie w dół po wodospadzie, wspinanie się po pnączach czy latanie z pomocą magicznego pyłu.

Jak wszystkie propozycje Disney Junior, serial „Jake i Piraci z Nibylandii” powstał w oparciu o program wczesnego nauczania, który sprzyja rozwijaniu u dzieci umiejętności fizycznych, emocjonalnych, społecznych i kognitywnych, a także samodzielnego myślenia oraz dokonywania wyborów moralnych i etycznych.

Kluczowym elementem serialu jest praca zespołowa. Jake i jego załoga wspierają się nawzajem, dając najmłodszym telewidzom wzór do naśladowania. W serialu „Jake i Piraci z Nibylandii” pojawiają się również zagadnienia matematyczne. Serial daje widzom wiele okazji do liczenia oraz rozpoznawania wzorów, kształtów, wielkości i odległości.

Tło muzyczne serialu to oryginalna „piracka muzyka rockowa” w wykonaniu zespołu The Never Land Pirate Band, który tworzą Loren Hoskins oraz Kevin Hendrickson. Ich animowane wcielenia, Sharky i Bones, pojawiają się w każdym odcinku serialu, śpiewając pirackie rymowanki.

Nad produkcją serialu „Jake i Piraci z Nibylandii” czuwają osoby stojące za sukcesem nominowanego do nagrody Emmy przebojowego serialu „Klub przyjaciół Myszki Miki”. Wśród nich są producent wykonawczy Rob LaDuca, producent i redaktor scenariuszy Mark Seidenberg, dyrektor dźwięku Kelly Ward oraz reżyser Howy Parkins.

Jake i Piraci z Nibylandii
Tytuł oryginalny

Jake and the Never Land Pirates

Gatunek

animowany, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duhdgdd
duhdgdd
duhdgdd