Trwa ładowanie...

Zabił gwiazdę programu "Googlebox. Przed telewizorem". Teraz usłyszał zarzuty

W lutym na jednym z warszawskich przejść dla pieszych zginęła pani Basia, gwiazda programu "Googlebox. Przed telewizorem". Po kilku miesiącach śledztwa prokuratura skierowała akt oskarżenia przeciwko 32-letniemu sprawcy zdarzenia.

Share
Zabił gwiazdę programu "Googlebox. Przed telewizorem". Teraz usłyszał zarzuty
Źródło: Materiały prasowe
d239eeu

Prokuratura oskarżyła Michała G. o umyślne naruszenie przepisów prawa o ruchu drogowym i nieumyślnie spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

- Wjechał na przejście dla pieszych i potrącił przodem pojazdu poruszającą się prawidłowo pieszą. Pokrzywdzona zmarła na miejscu – powiedział Onetowi rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Marcin Saduś.

Kierowca nie przyznał się do winy, a jego wyjaśnienia były sprzeczne ze zgromadzonym materiałem dowodowym. 32-latek został też poddany obserwacji sądowo-psychiatrycznej. Ostatecznie biegli orzekli, że w chwili wypadku był on w pełni poczytalny.

82-letnia Barbara Romaniuk była jedną z ulubionych bohaterek programu "Googlebox. Przed telewizorem" emitowanego w telewizji TTV. Kobieta występowała w programie od czterech lat. W tym czasie zyskała rzeszę wiernych fanów.

d239eeu

Podziel się opinią

Share
d239eeu
d239eeu