Trwa ładowanie...
dn1hu1w

Zabił gwiazdę programu "Googlebox. Przed telewizorem". Teraz usłyszał zarzuty

W lutym na jednym z warszawskich przejść dla pieszych zginęła pani Basia, gwiazda programu "Googlebox. Przed telewizorem". Po kilku miesiącach śledztwa prokuratura skierowała akt oskarżenia przeciwko 32-letniemu sprawcy zdarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestniczki programu "Googlebox. Przed telewizorem"
Uczestniczki programu "Googlebox. Przed telewizorem" (Materiały prasowe)
dn1hu1w

Prokuratura oskarżyła Michała G. o umyślne naruszenie przepisów prawa o ruchu drogowym i nieumyślnie spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

- Wjechał na przejście dla pieszych i potrącił przodem pojazdu poruszającą się prawidłowo pieszą. Pokrzywdzona zmarła na miejscu – powiedział Onetowi rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Marcin Saduś.

Kierowca nie przyznał się do winy, a jego wyjaśnienia były sprzeczne ze zgromadzonym materiałem dowodowym. 32-latek został też poddany obserwacji sądowo-psychiatrycznej. Ostatecznie biegli orzekli, że w chwili wypadku był on w pełni poczytalny.

dn1hu1w

82-letnia Barbara Romaniuk była jedną z ulubionych bohaterek programu "Googlebox. Przed telewizorem" emitowanego w telewizji TTV. Kobieta występowała w programie od czterech lat. W tym czasie zyskała rzeszę wiernych fanów.

dn1hu1w

Podziel się opinią

Share
dn1hu1w
dn1hu1w