Trwa ładowanie...
20-01-2016 16:34

Z ''The Knick'' do ''American Gothic''

Z ''The Knick'' do ''American Gothic''
d3sxeeb
d3sxeeb

Juliet Rylance znana z serialu "The Knick" zasiliła obsadę serialu "American Gothic". Udział potwierdzili również Stephanie Leonidas ("Defiance") i Gabriel Bateman ("Stalker").

Produkcja opowiadać będzie o prominentnej bostońskiej rodzinie, która dowiaduje się, że niedawno zmarły patriarcha powiązany był z serią morderstw popełnianych przez dziesięciolecia. Pojawia się też podejrzenie, że jeden z członków rodziny mógł być wspólnikiem zabójcy.

Justin Chatwin zagra Cama Hawthorne'a, wrażliwego, introwertycznego artystę i nałogowca po odwyku, który zdaje sobie sprawę, że jego 8-letni syn ma poważny problem a pocieszenia szuka u manipulującej matki, byłej żony Cama, również z narkotykową przeszłością.

Megan Ketch wcieli się w najmłodszą z rodzeństwa Hawthorne'ów, Tessę, która nie wie, jak poradzić sobie z odkrytą właśnie rodzinną tajemnicą. Antony'emu Starrowi przypadnie rola pierworodnego syna bostońskiej rodziny. Po 17 latach wraca do domu, na wieść o zawale serca ojca.

d3sxeeb

Juliet Rylance wcieli się w Alison, radną z Bostonu kandydującą na burmistrza, Stephanie Leonida zagra uzależnioną od narkotyków, uwodzicielską żonę Cama, Sophie, a Gabriel Bateman sportretuje ich syna Jacka.

Od razu powstanie 13 odcinków. Za realizację odpowiadają producenci cyklu "Extant: Przetrwanie", firma Amblin TV Stevena Spielberga oraz CBS TV Studios. Scenariusz pisze Corinne Brinkerhoff ("Jane The Virgin"). Premiera planowana jest na lato 2016 roku.

d3sxeeb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sxeeb