Trwa ładowanie...

Z "Sześciu stóp pod ziemią" do "Backstrom"

Z "Sześciu stóp pod ziemią" do "Backstrom"
d2bp4tm
d2bp4tm

Znanego z "Sześciu stóp pod ziemią", "Juno" i "Transformersów: Zemsty upadłych" Rainna Wilsona będziemy mogli niedługo oglądać w serialu detektywistycznym "Backstorm".

W 13-odcinkowej produkcji aktor wciela się w postać Everetta Backstroma, niechlujnego, aroganckiego, autodestrukcyjnego, a przy tym niezwykle genialnego detektywa. Za sprawą swojego wybuchowego temperamentu oraz niewyparzonego języka mężczyzna zostaje skazany na banicję i oddelegowany do pracy w drogówce. Chociaż Everett bardziej niż dostojnych kolegów w mundurach przypomina pijanych kierowców, których zwykł łapać, po pięciu latach hańby udaje mu się powrócić do "właściwej" służby. Teraz Backstrom dowodzi Serious Crimes Unit, jednostce, która zajmuje się najbardziej wrażliwymi sprawami w Portland.

Za produkcję serialu odpowiada Hart Hanson, czyli twórca "Kości". Poza Wilsonem na ekranie zobaczymy Page Kennedy, Beatrice Rosen, Genevieve Angelson, Dennisa Haysberta czy Kristoffera Polahę.

W USA "Backstorm" zadebiutuje już 22 stycznia. W Polsce oglądać go będzie można od 6 lutego (emisja kolejnych odcinków co piątek) na kanale Fox.

d2bp4tm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bp4tm