Z ''Gry o tron'' do ''Iron Fist''

Z ''Gry o tron'' do ''Iron Fist''
Źródło zdjęć: © HBO

02.04.2016 03:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jessica Henwick zasiliła obsadę serialu "Iron Fist".

Zeszyty o postaci znanej pod pseudonimem Iron Fist wydawane są od lat 70. Bohaterem jest wychowany przez mnichów z K'un L'un, Danny Rand. To właśnie pod ich opieką nauczył się starożytnej, wschodniej sztuki walki. Technika ta gwarantuje osobie, która jej używa, niezwykłą siłę oraz umiejętność panowania nad umysłem, ciałem i duchem. Po powrocie do Ameryki, już jako dorosły mężczyzna, Rand wykorzystuje swoje niezwykłe umiejętności do pomocy ludziom znajdującym się w opałach. Bohater poszukuje też morderców swoich rodziców. Twórcami "Iron Fist" byli Roy Thomas i Gil Kane. W aktualnie wydawanych komiksach z serii, Iron Fist jest także członkiem grupy The New Avengers.

W nadchodzącym cyklu Danny Rand (Finn Jones)
wraca do Nowego Jorku po latach nieobecności, gdzie walczyć będzie z korupcją i przestępczością. Scott Buck będzie nadzorował projekt w roli showrunnera.

Jessica Henwick zagra wytrenowaną przez ojca Japończyka na samuraja postać Colleen Wing.

"Iron Fist" to jedna z czterech części (w jej skład wchodzą jeszcze "Jessica Jones" oraz "Luke Cage" i "Daredevil"), która doprowadzi do miniserii "Marvel's The Defenders" łączącej wszystkich głównych superbohaterów. Projekt powstaje dla Netfliksa.

Jessica Henwick znana jest z serialu "Gra o tron". Będzie ją można także podziwiać w obrazie "Fortitude".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także