Trwa ładowanie...
david duchovny

"Z archiwum X": David Duchovny wzruszony kontynuacją serialu

Share
"Z archiwum X": David Duchovny wzruszony kontynuacją serialu
Źródło: Wenn / newspix.pl
d3g2s78

Już za kilka miesięcy na ekrany powróci jeden z ulubionych seriali widzów na całym świecie. David Duchovny nie kryje emocji związanych z pracą przy nowym sezonie "Z archiwum X".

Aktor przyznał, że bardzo przeżył nie tylko wiadomość o wznowieniu realizacji telewizyjnego hitu:

- Zacząłem płakać, kiedy czytałem pierwszą stronę scenariusza. Tak dziwnie było znów widzieć na stronie te nazwiska (Muldera i Scully - przyp. red.). Nie płakałem przez scenariusz, po prostu się wzruszyłem. Od dawna o tym rozmawialiśmy i planowaliśmy, próbując zebrać starą ekipę - stwierdził w jednym z wywiadów.

d3g2s78

Przypomnijmy, że fani doczekają się sześciu nowych odcinków, które zadebiutują w USA 24 stycznia. Realizacją nadchodzącego sezonu zajmie się twórca oryginału, czyli Chris Carter. Scenariusz razem z Carterem pisać będą Darin Morgan, Glen Morgan i James Wong.

Udział w nadchodzącym projekcie potwierdzili David Duchovny (jako Fox Mulder), Gillian Anderson (Dana Scully) i Mitch Pileggi (Walter Skinner).

Serial nadawany był w latach 1993 - 2002. Produkcja opowiadała o parze agentów FBI prowadzących śledztwa w niewyjaśnionych sprawach. W 1998 roku do kin trafiła wersja filmowa - "Z archiwum X: Pokonać przyszłość". Dziesięć lat później powstała kolejna część - "Z archiwum X: Chcę wierzyć".

d3g2s78

Podziel się opinią

Share
d3g2s78
d3g2s78