Trwa ładowanie...

"X Factor": Wojewódzki przesądził o wyrzuceniu Sablewskiej!

"X Factor": Wojewódzki przesądził o wyrzuceniu Sablewskiej!Źródło: AKPA
di7uwzt
di7uwzt

Wiadomość o odejściu Mai Sablewskiej z programu ”X Factor” została już oficjalnie potwierdzona przez menadżerkę. Na światło dzienne wychodzą kolejne fakty na temat kulis rozstania Mai z muzycznym talent show. Nieoficjalne przyczyny utraty fotela jurorki - konflikt z Kubą Wojewódzkim wydają się potwierdzać.

Po ogłoszeniu zaskakującej wiadomości o odejściu jurorki z programu, media szybko połączyły tę decyzję z osobistym konfliktem menadżerki z największą gwiazdą stacji TVN - Kubą Wojewódzkim. Popularny dziennikarz nie ukrywał swojej niechęci do Mai i często publicznie ją krytykował m.in. w swojej radiowej audycji, w której stwierdził, że nawet "manekin byłby lepszy od niej" w roli jurora.

Jak donosi jeden z plotkarskich portali, Wojewódzki domagał się wyrzucenia Sablewskiej z programu wprost od dyrektora programowego TVN - Edwarda Miszczaka. Do tej rozmowy miało dojść w połowie września, podczas spotkania jurorów z dyrektorem. Jak poinformował jeden z pracowników stacji, świadek rozmowy, Wojewódzki poprosił o spotkanie z Miszczakiem na osobności i zagroził, że nie weźmie udziału w drugiej edycji ”X Factor” u boku Sablewskiej.

di7uwzt

Wobec takiego stanowiska popularnego jurora Miszczak musiał wycofać propozycję współpracy z Sablewską.

Jak dodaje anonimowy informator, Maja i Wojewódzki mieli zupełnie rozbieżne wizje programu, co powodowało niepotrzebne konflikty.

Kto zajmie miejsce Mai Sablewskiej i czy w tej sprawie Kuba Wojewódzki będzie miał decydujący głos? Przekonamy się niebawem.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

di7uwzt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di7uwzt