Trwa ładowanie...

X Factor: Mozil chce Sablewskiej w programie. Ma rację?

Share
X Factor: Mozil chce Sablewskiej w programie. Ma rację?
Źródło: newspix.pl
d4d7y5o

[

]( http://www.fakt.pl )
Czesław Mozil (32 l.) cały czas nie podpisał kontraktu na udział w drugiej edycji "X Factor". Ostatnio jednak miał na ten temat rozmowy z produkcją show. Jak dowiedział się Fakt, podczas spotkania z osobami odpowiedzialnymi za program, muzyk wstawił się za... Mają Sablewską (31 l.). Nieoficjalne informacje głoszą bowiem, że eks-menedżerka gwiazd nie zasiądzie już za jurorskim stołem...

d4d7y5o

Wygląda na to, że te wieści doszły już do Mozila. Muzyk udowodnił, że jest dobrym kolegą i wstawił się za swoją koleżanką z jury. Jak się dowiedzieliśmy, Czesław spotkał się niedawno z producentami muzycznego show, aby porozmawiać na temat swojego uczestnictwa w kolejnej edycji programu.

fot.newspix.pl

I – jak mówi nasz informator – podczas rozmowy Mozil bardzo interesował się losem Mai Sablewskiej. – Pytał co dalej z Majką, a także dawał producentom do zrozumienia, że akurat on wciąż widziałby ją w jury programu – twierdzi nasze źródło.

Choć Czesław nie złożył jeszcze podpisu na kontrakcie, wszystko wskazuje na to, że pojawi się w kolejnej odsłonie programu. – Czesław sprawdził się w programie i jego obecność w show jest bardzo pożądana. Zyskał sobie wielkie grono fanów i wszyscy są z niego bardzo zadowoleni – mówi nasz informator.

d4d7y5o

Z kolei z nieoficjalnych informacji wynika, że udział Sablewskiej w show już tak dobrze oceniony nie został i raczej nie może ona liczyć na kolejną szansę. Kto jednak wie – może osoby odpowiedzialne za program wezmą sobie do serca uwagi Czesława, który wstawił się za koleżanką z jury. Gdyby tak się stało, popularny muzyk zyskałby z pewnością dozgonną wdzięczność Mai...

d4d7y5o

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4d7y5o

Podziel się opinią

Share
d4d7y5o
d4d7y5o