Trwa ładowanie...

"X Factor": Loska nie mógł opędzić się od nastolatek!

Share
"X Factor": Loska nie mógł opędzić się od nastolatek!
Źródło: AKPA
d4ck0mm

[

]( http://www.fakt.pl )
Jeszcze kilka miesięcy temu był zwykłym ulicznym grajkiem i nie przypuszczał, że dojdzie tak wysoko. Zwycięzca "X Factor" *Gienek Loska (36 l.) dotychczas wielokrotnie próbował swoich sił w programach rozrywkowych. Robił trochę zamieszana, a potem znów zapadała o nim głucha cisza. Jego marzenie w końcu się spełniło, wygrał premierową serię nowego show TVN. A co się działo po drodze?*

d4ck0mm

Po przyjeździe do Polski Loska przez 11 lat mieszkał w Krakowie. Tam, jak sam mówi, powoli spadał na dno i strasznie pił. Dlatego postanowił zmienić otoczenie i przeniósł się do Wrocławia. Zanim jednak podjął tę decyzję, w 2000 roku spróbował sowich sił w „Szansie na sukces”, popularnym programie TVP 2, gdzie amatorzy wykonują przeboje gwiazd. Wygrał swój odcinek, ale nie wiązały się z tym żadne korzyści.

Potem był Wrocław. – Na rynku musiałem sobie wypracować pozycje. Czasem musiałem się bić. Ponad rok walczyłem o swój kąt. Teraz jestem już całkowicie zaakceptowany, mam swoją miejscówkę, zaprzyjaźniłem się z subkulturami – mówił w ubiegłym roku Gienek Loska w jednym z wywiadów. W 2004 roku ponownie udało mu się zdobyć miejsce w „Szansie na sukces”. Zaśpiewał piosenkę Wilków „Ja ogień, ty woda” i tym razem uzyskał wyróżnienie. Wyglądał wówczas zupełnie inaczej niż dziś: wyraźnie lepiej zbudowany, z innym zarostem, w kowbojskim kapeluszu. – Byłem wtedy 15 kilogramów cięższy. Potem przestałem pić i nagle schudłem – mówi dziś Faktowi Loska.

Przez kolejne lata piosenkarz grywał na wrocławskich ulicach, o telewizji nie myślał. Dopiero ubiegłego lata pojawił się na castingu do trzeciej serii programu TVN „Mam talent”. Jurorzy byli zachwyceni jego niezwykłym głosem i wyborem repertuaru. Kuba Wojewódzki (48 l.) szczególnie. – Wyszedł ktoś, kto śpiewa tak z trzewi, tak głęboko i tak prawdziwie, że jestem oczarowany – powiedział o Losce.

Jednak to nie wystarczyło, by dostać się do finału. – Odsiali mnie i tyle. Może byłem zbyt dziwny? – zastanawiał się wtedy Loska. Ale szybko pogodził się z porażką. – Wytłumaczyłem sobie, że wygrać w „Mam talent", to jakby pokonać pięciolatka w siłowaniu się na rękę, a potem dumnie machać na piedestale flagą – powiedział szyderczo w jednym z wywiadów.

d4ck0mm

Mimo wszystko udział w programie nie był dla niego stratą czasu. Gienek uważa, że dużo zyskał. – Wiedziało o mnie z 10 milionów osób, a po programie poznało mnie jeszcze siedem. Jest to całkiem spora grupka ludzi. Gdy zaproszę ich na koncert w jakimkolwiek mieście Polski, zechcą mnie zobaczyć, posłuchać – cieszył się.

W programie pokazano jedynie dwa jego występy, ale Loska i tak nie mógł odpędzić się od fanów. – Nie miałem czasu na przerwę, papieros ani mineralkę. Tłumy nastolatek chciały sobie robić ze mną zdjęcia, mieć mój autograf – opowiadał w wywiadzie. A dlaczego w ogóle zdecydował się spróbować swych sił w programie? – Czysta ciekawość. Powiedziałem sobie raz kozie śmierć i ruszyłem. Ale czy ja się do takich występów nadaję? Szczerze wątpię. W takich sytuacjach mam kłopoty ze szczerością. Kiedy mam coś powiedzieć na antenie, od razu spinam dupę i nie wiem, jak mam się zachować. Zaczynam się jąkać (...) – opowiadał mediom po programie.

Minął rok i teraz, po zwycięstwie w „X Factorze”, wiadomo już, że mimo jego tremy nie ma sceny, na jakiej Gienek Loska nie potrafiłby dać wielkiego show!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Anja Rubik wzięła ślub po cichu?

d4ck0mm

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4ck0mm

Podziel się opinią

Share
d4ck0mm
d4ck0mm