Trwa ładowanie...

"Wydarzenia" mają 6 lat!

Share
"Wydarzenia" mają 6 lat!Źródło: AKPA
daqqzqa

[

]( http://www.fakt.pl )

daqqzqa

Polsatowskie "Wydarzenia" mają już 6 lat! Ten nadawany codziennie program informacyjny powstał 11 października 2004 roku z przekształcenia "Informacji". Od trzech lat szefem redakcji jest Jarosław Gugała.

Program tworzą znani i cenieni dziennikarze. W gronie prowadzących znajdują się m.in. Dorota Gawryluk, Maciej Stroiński, Joanna Wrześniewska-Zygier oraz Beata Grabarczyk. Zespół „Wydarzeń” tworzą także reporterzy, m.in.: Tomasz Machała.

– Reporter telewizyjny to jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających zawodów. Pracę dzień po dniu pod ciągłą presją czasu wytrzymują tylko najbardziej zdeterminowani i najbardziej pracowici dziennikarze. Dobry reporter to połączenie dobrego dziennikarza, dobrego producenta i dobrego prezentera – opowiada nam Machała. Ale zaraz dodaje, że ten zawód daje też wiele satysfakcji, bo umożliwia osobiste przeżywanie historii. – „Wydarzenia” nadawały na żywo z Rzymu w dniu pogrzebu Jana Pawła II, z Francji w dniu wyboru prezydenta Sarkozy'ego, sprzed kopalni Halemba w dniu katastrofy. Obserwowałem reakcje na Zachodnim Brzegu na śmierć Jasera Arafata i wybór Baracka Obamy w Stanach Zjednoczonych. Choroba i śmierć Jana Pawła II było jednak tym wydarzeniem, które w „Wydarzeniach” przeżyłem najsilniej – dodaje Machała.

Na pytanie, czego życzyć ekipie „Wydarzeń” z okazji urodzin, Machała odpowiada: – Codziennie staramy się być lepsi. Proszę więc życzyć motywacji do ciężkiej pracy. Jeśli ona będzie to będą i świetne materiały i wielu widzów i uznanie w naszym zawodzie. Na następną sześciolatkę mamy ambitne plany. Zaczynamy je wdrażać już tej jesieni.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Glinka będzie femme fatale

daqqzqa
daqqzqa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
daqqzqa
daqqzqa