RozrywkaWielkie gwiazdy wystąpią w "X Factor"!

Wielkie gwiazdy wystąpią w "X Factor"!

Wielkie gwiazdy wystąpią w "X Factor"!
Źródło zdjęć: © TVN

04.04.2011 13:45, aktual.: 25.11.2013 12:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

*”X Factor” to nie tylko ciekawi uczestnicy i rozpoznawalni jurorzy! Okazało się, że program odwiedzą znane gwiazdy sceny muzycznej i... filmowej! O kogo chodzi?*

Już niebawem wystartują odcinki na żywo, w trakcie których rywalizować będą nie tylko uczestnicy, ale także jurorzy! Każdy z nich weźmie pod opiekę grupę artystów i wspólnie z nimi będzie przygotowywać utwory do programu.

Obraz
© (fot. AKPA)

Jurorzy nie będą sami – wspomogą ich znane nazwiska z show-biznesu! Mai Sablewskiej doradzać będzie Sebastian Karpiel-Bułecka, Czesławowi Mozilowi Monika Brodka, a Kubie Wojewódzkiemu... Alicja Bachleda Curuś!

Choć była ukochana Colina Farrella kojarzy się głównie z filmem, to trzeba pamiętać, że kilka lat temu wydała płytę i pokazała, że faktycznie potrafi śpiewać.

Aktorka przyjechała do Polski na kilkanaście dni. Spędziła ten czas nie tylko z rodziną, ale też odwiedziła program Kuby Wojewódzkiego oraz wspomogła jurora w trakcie budowania tzw. domu jurorskiego, w którym trwać będą przygotowania do występów na żywo.

Obraz
© (fot. TVN)

Natomiast Czesław Mozil wybrał do pomocy bardzo popularną ostatnio, Monikę Brodkę. To właśnie ona będzie wraz z jurorem oceniać, którzy uczestnicy przejdą do dalszego etapu, a którzy będą musieli pakować walizki.

Mai Sablewskiej w domu jurorskim towarzyszyć będzie Sebastian Karpiel-Bułecka. Muzyk również będzie doradcą i zdecyduje, którzy artyści poradzą sobie w odcinkach na żywo.

Obraz
© (fot. TVN)

Czy goście programu pomogą w przygotowaniach do odcinków na żywo i czy dzięki nim jurorzy dostaną więcej głosów od widzów? Przekonamy się wkrótce!

Zobacz także:

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także