Trwa ładowanie...
d3jo03z
d3jo03z

*”X Factor” to nie tylko ciekawi uczestnicy i rozpoznawalni jurorzy! Okazało się, że program odwiedzą znane gwiazdy sceny muzycznej i... filmowej! O kogo chodzi?*

Już niebawem wystartują odcinki na żywo, w trakcie których rywalizować będą nie tylko uczestnicy, ale także jurorzy! Każdy z nich weźmie pod opiekę grupę artystów i wspólnie z nimi będzie przygotowywać utwory do programu.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jurorzy nie będą sami – wspomogą ich znane nazwiska z show-biznesu! Mai Sablewskiej doradzać będzie Sebastian Karpiel-Bułecka, Czesławowi Mozilowi Monika Brodka, a Kubie Wojewódzkiemu... Alicja Bachleda Curuś!

d3jo03z

Choć była ukochana Colina Farrella kojarzy się głównie z filmem, to trzeba pamiętać, że kilka lat temu wydała płytę i pokazała, że faktycznie potrafi śpiewać.

Aktorka przyjechała do Polski na kilkanaście dni. Spędziła ten czas nie tylko z rodziną, ale też odwiedziła program Kuby Wojewódzkiego oraz wspomogła jurora w trakcie budowania tzw. domu jurorskiego, w którym trwać będą przygotowania do występów na żywo.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Natomiast Czesław Mozil wybrał do pomocy bardzo popularną ostatnio, Monikę Brodkę. To właśnie ona będzie wraz z jurorem oceniać, którzy uczestnicy przejdą do dalszego etapu, a którzy będą musieli pakować walizki.

d3jo03z

Mai Sablewskiej w domu jurorskim towarzyszyć będzie Sebastian Karpiel-Bułecka. Muzyk również będzie doradcą i zdecyduje, którzy artyści poradzą sobie w odcinkach na żywo.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Czy goście programu pomogą w przygotowaniach do odcinków na żywo i czy dzięki nim jurorzy dostaną więcej głosów od widzów? Przekonamy się wkrótce!

* W tym temacie: Na co dzień to oni oceniają. Dziś my oceniamy ich!*

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

d3jo03z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jo03z