Trwa ładowanie...
22-02-2016 10:21

"Wielka Gra": program powróci w przyszłym roku!

"Wielka Gra": program powróci w przyszłym roku!Źródło: Eastnews
d4adxtx
d4adxtx

Choć nowi szefowie telewizji publicznej objęli swoje funkcje zaledwie miesiąc temu, zdołali wprowadzić już sporo zmian. Z TVP pożegnało się wielu dziennikarzy m.in Tomasz i Hanna Lisowie, Piotr Kraśko oraz Beata Tadla. W ramówce pojawią się programy, które zostały zdjęte z anteny przed laty, wśród nich "Sonda", "Pegaz" i "Teleranek". Dużo mówiło się także o reaktywowaniu po 10 latach "Wielkiej Gry".

Stanisława Ryster, wieloletnia gospodyni teleturnieju, początkowo była bardzo sceptyczna wobec tego pomysłu. Niepokoiła się, że w obecnych czasach taki program nie będzie miał wystarczająco dużej oglądalności. W 2006 roku z tego właśnie powodu "Wielka gra" została zdjęta z anteny. Poza tym prezenterka obawiała się, że teleturniej będzie kręcony byle jak.

- Na początku chciano przywrócić "Wielką grę" na chybcika. Chyba mnie jednak posłuchano, bo jasno powiedziałam, że aby to miało ręce i nogi, potrzeba roku. Słyszę, że już nikomu się nie śpieszy i redakcja powoli pracuje. Docierają do mnie sygnały, że chcą, by program wrócił dopiero za rok na wiosnę. I dobrze, myślę, że wcześniej to by się nie udało- powiedziała "Faktowi" Stanisława Ryster.

d4adxtx

"Sonda" powraca w nowej, nieco zmodernizowanej wersji. Czy podobnie będzie z "Wielką Grą"? Najwyraźniej nie, gdyż wieloletnia prowadząca nie wyobraża sobie, by teleturniej zmienił charakter na bardziej nowoczesny i cały czas nie podjęła decyzji, czy zgodzi się w nim wystąpić.

Jak myślicie? Reaktywacja tego teleturnieju to dobry pomysł?

(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)
d4adxtx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4adxtx