Publicystyka"Wiadomości": Kraśko ściągnie Hannę Lis do programu?

"Wiadomości": Kraśko ściągnie Hannę Lis do programu?

"Wiadomości": Kraśko ściągnie Hannę Lis do programu?
Źródło zdjęć: © AKPA

20.02.2012 14:14, aktual.: 25.11.2013 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

”Wiadomości”, które od kilku tygodni mają nowego szefa - Piotra Kraśkę - być może wzbogacą się o nową, aczkolwiek dobrze znaną telewidzom twarz. Media spekulują, że do telewizji publicznej mogłaby powrócić Hanna Lis, która od trzech lat funkcjonuje poza szklanym ekranem.

Pierwsze spekulacje na temat ponownej współpracy Hanny Lis z TVP pojawiły się w magazynie "Na żywo". Gazeta powołując się na współpracownika Kraśki sugeruje, że w redakcji największego serwisu informacyjnego Telewizji Polskiej znalazłoby się miejsce dla doświadczonej dziennikarki:
- [...] Hanna Lis byłaby cennym nabytkiem dla ”Wiadomości”, bo w zespole brakuje silnego kobiecego głosu. Po odejściu Małgorzaty Wyszyńskiej jest wakat - zauważa rozmówca kolorowego czasopisma.

Hanna Lis i Piotr Kraśko znają się od lat. Oboje swoje pierwsze zawodowe kroki stawiali w telewizji przy Woronicza. Obecny szef ”Wiadomości” był również jednym z tych dziennikarzy, którzy protestowali po głośnym wyrzuceniu koleżanki z TVP za "poważne naruszenie zasad rzetelności dziennikarskiej".

Jak jednak zaznacza rzeczniczka programu Pierwszego TVP - Joanna Stępień Rogalińska, Kraśko nie może samodzielnie kompletować zespołu, ucinając tym samym wszelkie spekulacje na ten temat.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także