Trwa ładowanie...

"Westworld" odcinek 5 – opis epizodu "Contrapasso"

Tajemnica parku „Westworld” robi się coraz bardziej interesująca. W 5. odcinku nowego hitu telewizji HBO widzowie poznali dalsze losy Dolores. Oprócz tego po raz kolejny dał o sobie znać bezkompromisowy człowiek w czerni. Co wydarzyło się w najnowszej odsłonie „Westworld”? Zobacz krótki opis piątego epizodu!

Share
"Westworld" odcinek 5 – opis epizodu "Contrapasso"
Źródło: Materiały prasowe
d32lle8

Piąty odcinek „Westworld” zatytułowany jest „Contrapasso”. Scenariusz do niego opracowali Dominic Mitchell oraz Lisa Joy, natomiast za reżyserię odpowiada Johnny Campbell. Przypomnijmy, że przed tygodniem Dolores dołączyła do Williama i Logana. Tajemniczy człowiek w czerni kontynuował swoje śledztwo dotyczące parku rozrywki. Kolejne ślady doprowadziły go do fałszywego szeryfa Wyatta. Maeve wciąż widzi wizje swojego postrzelenia.

„Westworld” odcinek 5 – co wydarzyło się w epizodzie „Contrapasso”?

Elsie odkrywa, że jeden z bezpańskich robotów przekazał cenne informacje na zewnątrz parku. Człowiek w czerni kontynuuje poszukiwania Wyatta. Na jego drodze staje Lawrence. Przybysz zabija go, po czym spotyka się z założycielem „Westworld” – drem Fordem. Mężczyzna mówi uczonemu, że nie cofnie się przed niczym, by odkryć klucz do labiryntu.

Dolores, William i Logan podróżują do miasta Pariah. Na miejscu spotykają przywódcę lokalnego gangu – Alonso. Bohater zleca im kradzież materiałów wybuchowych należących do wojska. Trójka śmiałków wykonuje zadanie i przekazuje zdobyty łup liderowi bandy złoczyńców. Alonso sprzedaje następnie materiały byłym konfederatom.

d32lle8

Maeve budzi się w centrum dowodzenia. Prosi spotkanego technika o rozmowę.

„Westworld” odcinek 5 – gdzie obejrzeć?

Premiera 5. odcinka „Westworld” miała miejsce w poniedziałek 31 października o godzinie 3:00 nad ranem. Powtórkę epizodu będzie można obejrzeć tego samego dnia o 20:10 na antenie HBO. „Westworld” dostępny jest również online na platformie HBO GO. Znamy już tytuł kolejnego odcinka serialu. Szósta odsłona produkcji nosi nazwę „The Adversary” i zostanie premierowo wyemitowana 6 listopada.

d32lle8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32lle8
d32lle8