Trwa ładowanie...
d2m1w51

"Web Therapy": Agata Kulesza o nowym serialu TVN

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Web Therapy": Agata Kulesza o nowym serialu TVN
(AKPA)
d2m1w51

Jedną z najnowszych produkcji TVN jest serial "Web Therapy", w którym główną rolę gra Agata Kulesza. Czy aktorka oglądała Lisę Kudrow, czyli amerykański pierwowzór jej bohaterki? Przy okazji rozmowy z dziennikarką "Dzień Dobry TVN" gwiazda zdradziła, jak wyglądają kulisy pracy na planie.

Agata Kulesza wciela się w postać doktor Lucyny Kole-Bojarskiej. Psychoterapeutka porzuca tradycyjne metody po to, aby poprowadzić terapię swoich pacjentów online. Tym samym długie spotkania z klientami zamienia na kilkuminutowe sesje wideo prowadzone przez komunikator internetowy.

Jak podkreślają twórcy serialu, przez wirtualny gabinet bohaterki przewinie się cała rzesza oryginalnych charakterów z najróżniejszymi problemami. Oprócz Agaty Kuleszy widzowie zobaczą na ekranie m.in. Andrzeja Zielińskiego i Arkadiusza Jakubika.

d2m1w51

Premierowa produkcja TVN jest polską adaptacja amerykańskiego serialu o tym samym tytule, w którym główną rolę gra Lisa Kudrow. W USA seria okazała się hitem, a przez jej plan przewinęło się wielu znanych aktorów, w tym Meryl Streep, Christina Applegate, Gwyneth Paltrow i Calista Flockhar. Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy Agata Kulesza, kreując swoją postać, wzorowała się na amerykańskim pierwowzorze, zobaczcie powyższe wideo.

d2m1w51

Podziel się opinią

Share
d2m1w51
d2m1w51