Trwa ładowanie...
d444tf9

"Uwikłani" nowym serialem TVP1

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Uwikłani" nowym serialem TVP1
d444tf9

Jak dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl, wiosną 2015 roku w TVP1 pojawi się nowy serial kryminalny - "Uwikłani". Produkcja zrealizowana została na podstawie formatu "In Gefahr" niemieckiej stacji Sat. 1.

Każdy odcinek będzie przedstawiał historię innego zamieszanego w przestępstwo człowieka, który będzie walczył o sprawiedliwość. W ten sposób telewidzowie będą mogli oglądać losy aż dziewięciu, niepowiązanych ze sobą, bohaterów.

- W jednym odcinku widzowie śledzić będą losy Tomasza, który budzi się w łóżku z kochanką i dowiaduje się, że zabił człowieka, w innym pojawi się Joanna będąca świadkiem zabójstwa swojej sąsiadki, którą później widzi żywą. Bohaterką kolejnego odcinka będzie zaś policjantka Iza, która zostaje zawieszona za strzelanie do młodego mężczyzny - czytamy na wirtualnemedia.pl.

d444tf9

W przeciwieństwie do niemieckiej wersji serialu, na ekranie wystąpią profesjonalni aktorzy, a nie amatorzy. Gwiazdami poszczególnych odcinków będą: Łukasz Garlicki, Olga Frycz, Przemysław Sadowski, Marietta Żukowska, Anna Mucha, Katarzyna Warnke, Marcin Bosak, Piotr Ligienza oraz Paulina Chruściel.

Autorami scenariusza są: Karolina Frankowska, Maciej Rybiński, Patrycja Baranowicz i Remigiusz Grzela. Poszczególne części "Uwikłanych" wyreżyserowali: Olga Chajdas, Łukasz Wiśniewski i Anna Jadowska.

Serial zadebiutuje na antenie TVP1 4 marca 2015 roku i będzie emitowany w środy o godz. 20.25.

d444tf9

Podziel się opinią

Share
d444tf9
d444tf9