Trwa ładowanie...

"Usta Usta": Piotrek jest gejem?

Share
"Usta Usta": Piotrek jest gejem?
Źródło: TVN
d2rera1

Nowakowie po rozstaniu starają się ułożyć sobie życie. Robert zadomawia się u Izy, a ich związek rozwija się bardzo dobrze. Ale czy superpartner okaże się też superojcem i weźmie odpowiedzialność za rodzinę?

Piotrek nie jest zachwycony tym, że w życiu jego żony i dziecka pojawił się nowy mężczyzna, ale sam też nie próżnuje. Romansuje z Oksaną i przyjmuje ofertę swojego gospodarza Mateusza aby zagrać na bramce w turnieju gejowskim w piłkę nożną. Świetnie się bawi, ale musi kolegom z drużyny udowodnić, że spełnia podstawowy wymóg – jest odpowiedniej orientacji seksualnej…

Adam i Julia przechodzą ciężkie chwile. Okazuje się, że zabieg in vitro się nie powiódł. Po dokładniejszych badaniach okazuje się, że Julia najprawdopodobniej już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci… Dziewczyna w poczuciu winy, proponuje ukochanemu rozstanie, aby mógł ułożyć sobie życie z kimś innym… Jak zareaguje na to Adam? Czy oboje mają jeszcze szansę na wspólne, szczęśliwe życie w rodzinie?

d2rera1

Krzysztof i Anita przystępują do decydującej batalii z deweloperem. Wspólna walka coraz bardziej ich zbliża, a Krzysztof zaczyna snuć fantazje erotyczne z partnerką. Czy pójdzie na całość i zdecyduje się na romans? Tymczasem Agnieszka, podczas prasowania, słucha audycji w radiu, w której gościem jest jej dawna miłość z lat studenckich, podróżnik i fotograf – Michał Werner. Wspomnienia wracają i postanawia odszukać byłego ukochanego…

Czwarty odcinek „Usta Usta” już we wtorek o 21:30.

Zobacz także:

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

d2rera1

Podziel się opinią

Share
d2rera1
d2rera1