Trwa ładowanie...
d3ez18k

"Umów się ze mną. Take Me Out": pięć rzeczy, które musisz wiedzieć o nowym programie Polsatu

Już za tydzień premiera nowego programu randkowego w Polsacie. To show realizowany naprawdę z ogromnym rozmachem. Oto pięć rzeczy, które musicie wiedzieć, zanim obejrzycie pierwszy odcinek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Umów się ze mną. Take Me Out" wkrótce w Polsacie
"Umów się ze mną. Take Me Out" wkrótce w Polsacie (Fremantle/Polsat, Fot: T. Mirosz)
d3ez18k

W całej serii zobaczymy 73 piękne i seksowne kobiety oraz 40 przystojnych mężczyzn.Singielki i single nie widzieli się wcześniej. Program był tak realizowany, aby nie mieli szansy spotkać się podczas nagrań. Pierwsze wrażenie oraz reakcje uczestniczek i uczestników są autentyczne.

Na początku każdy uczestnik podaje prowadzącemu w tajemnicy imię swojej faworytki. Na końcu dziewczyna, z którą ostatecznie uda się na randkę ma prawo poprosić o ujawnienie go. A jeśli to nie jej imię widnieje na karteczce? To trzeba zobaczyć!

Dziewczyna daje znać, czy jest zainteresowana randką z uczestnikiem poprzez wciśnięcie czerwonego przycisku. Jeśli jej stanowisko podświetli się na czerwono oznacza to, że dany kandydat jej nie interesuje i nie może on zaprosić jej na randkę. Czy hasło "Lampka czerwona - randka skończona" stanie się ulubionym zdaniem prowadzącego Piotra "Gumy" Gumulca?

d3ez18k

I na koniec zmora każdego uczestnika. Do randki wcale nie musi dojść. Uczestnika może spotkać tak zwany blackout . Samotnie opuści program ten singiel, któremu wszystkie dziewczyny wcisną "czerwony" przycisk. Cóż nie chcielibyśmy być na miejscu tego faceta...

"Umów się ze mną. Take Me Out" - pierwszy odcinek w środę 7 marca o godzinie 20:05.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3ez18k

Podziel się opinią

Share

d3ez18k

d3ez18k