ycipk-47jlfs

"Ucho Prezesa": czy prezydent Andrzej Duda ogląda serial?

"Ucho Prezesa" jest absolutnym fenomenem wśród polskich seriali komediowych. Każdy odcinek jest szeroko komentowany w mediach, również politycy chętnie wypowiadają się na jego temat. Ostatnio w radiowej "Trójce" Krzysztof Łapiński, nowy prezydencki minister ds. kontaktów z mediami zdradził, czy Andrzej Duda ogląda "Ucho".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Ucho prezesa"
Kadr z serialu "Ucho prezesa" (Materiały prasowe)
ycipk-47jlfs

- Jeśli nie ogląda sam, to powinien mieć od tego swoich doradców i współpracowników, którzy to zrelacjonują. Ja tego nie bagatelizuję - zdradził Łapiński.
Prezydencki minister dodał, że większość polityków zapewne ogląda "Ucho Prezesa" ze względu na ogromną popularność serialu. - Taki miniserial kabaretowy, który jest oglądany przez wiele milionów Polaków i cały czas komentowany w internecie, jest czymś istotnym i żaden polityk nie może pominąć, jak jest tam przedstawiany.

Odniósł się również do jednego z odcinków, w którym dostało się politykom opozycji. - Wcześniej posłowie opozycji bardzo się śmiali, a jak zostali przedstawieni w tym kabarecie, to chyba im mniej było do śmiechu - dodał.

ycipk-47jlfs
Youtube.com
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się
Youtube.com
Podziel się
ycipk-47jlfs

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ycipk-47jlfs
ycipk-47jlfs