Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": Ze szkoły baletowej do Wojska Polskiego

"Tylko taniec": Ze szkoły baletowej do Wojska PolskiegoŹródło: polsat
db5saoh
db5saoh

Poznajcie Tosię Ziąbską. Absolwentkę warszawskiej szkoły baletowej, która postanowiła diametralnie zmienić swoje życie - zaraz po obronie dyplomu rozpoczęła pracę w... polskiej armii. Zobaczcie, jak zaprezentowała się przed jury porgramu Tylko taniec. Got to dance.

Jak o sobie mówi - jest prawdziwą patriotką. Interesuje się muzyką i modą. Muzyka towarzyszy jej praktycznie cały czas i jest nieodłącznym elementem każdego dnia. Najważniejszy dzień jej życia? Dzień obrony dyplomu w stołecznej szkole baletowej - jak twierdzi: - Był ogromny stres i ogromne emocje.

Mówiąc potocznie, Tosia pracuje w wojsku - jest tancerką w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego. Wspólnie z Orkiestrą Reprezentacyjną Wojska Polskiego jeździ po Polsce z programem artystycznym.

Taniec w wojsku wyróżnia się tym, że tańczy się tam jego przeróżne rodzaje - od baletu po kankana. Na niektóre okazje Tosia ma swój specjalny strój emitujący mundur. Z okazji świąt narodowych tańczy specjalne, okolicznościowe choreografie, jak np. tradycyjnego poloneza.

db5saoh

W Tylko taniec. Got to dance zaprezentuje się w jazzie. Zobaczcie ją w akcji! Jest naprawdę niezła! Podoba się Wam?

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

db5saoh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db5saoh