Trwa ładowanie...

Tylko taniec: Ten nauczyciel naprawdę chce wygrać program!

Share
Tylko taniec: Ten nauczyciel naprawdę chce wygrać program!Źródło: Polsat/Studio 69
d48mt6z

Ten nauczyciel języka polskiego naprawdę chce wygrać "Tylko taniec. Got to dance". W pierwszej edycji pojawił się w programie z trójką uczniów. Wówczas Joanna Liszowska skomentowała jego wspólny występ z rozbrajającym uśmiechem: - Panie profesorku, pan jest po prostu świetny!

Tym razem najsłynniejszy nauczyciel języka polskiego z gimnazjum w Strzelcach Krajeńskich pojawił się na scenie "Got to dance""Got to dance" w lekko okrojonym składzie - bo trzyosobowym. Jako grupa starają się tańczyć każdy taniec, jednak w programie postanowili mierzyć swoje siły w stylu dość oryginalnym - w whackingu.

Po szalonym wykonie, jurorzy tak komentowali ten specyficzny rodzaj tańca. KrystynaKrystyna tłuamczyła:

d48mt6z

- Jak na nauczyciela tańczysz świetnie. Ale troszkę brakowało mi fajeru więcej, w całości. Przepraszam. Coś jeszcze jest na 90%, a chciałabym na stówę! Alan: - Bardzo fajnie to jest zatańczone, tylko jest bardzo dużo podstawowych kroków, a patrząc na wasze możliwości i umiejętności, spokojnie możecie przywalić coś dużo trudniejszego z tego stylu.

Dlatego lekko na wyrost to zielone, ale jak najbardziej zasłużone. Liszowskiej podobało się bardzo:

- Mnie się podobało w pierwszej edycji, i tak mi zostało. Jak dla mnie ognia było wystarczająco, a na pewno pan profesor też ma go wystarczająco (śmiech) Poza tym jest to bardzo zabawny styl, i bardzo dobrze się to ogląda! Oczywiście jest tam pewna granica, którą jeżeli się przekroczy, może być to nie do końca fajne, ale... wy jesteście tam, gdzie trzeba. Mi się podoba!

fot. Polsat/Studio 69

d48mt6z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48mt6z
d48mt6z