Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": ostatnia decyzja jurorów już wkrótce! Kto pojawi się w półfinale show?

"Tylko taniec": ostatnia decyzja jurorów już wkrótce! Kto pojawi się w półfinale show?Źródło: fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek
d1us0bf
d1us0bf

Już w najbliższym szóstym odcinku "Tylko taniec" - emisja 13 kwietnia - jurorzy wybiorą pełny skład półfinalistów. To będzie zarazem ostatnia decyzja jurorów - od odcinków półfinałowych, o tym, kto przejdzie dalej, zadecydują już sami widzowie.

Osiem precastingów w ośmiu miastach Polski i tłumy chętnych, którzy przyszli po sławę i pieniądze. Zgłosili się ludzie, którzy do tej pory spotykali się m.in w szkołach tanecznych, domach kultury i na milongach. Tancerki pole dance, czyli tańca przy drążku, bardzo popularnego w Stanach Zjednoczonych i Europie (pole dance ćwiczą Madonna, Jennifer Lopez i Jessica Alba) i formacje chipendalles, ludzie kochający salsę, flamenco i taniec ludowy. W castingu udział wzięli tancerze klasyczni, pary tańczące taniec towarzyski, formacje breakdance i street dance – przedstawiciele dosłownie wszystkich stylów i rodzajów tańca.

Na etapie precastingów wyłonionych zostało ok. 200 najlepszych uczestników. To oni zaprezentowali się przed jurorami w Warszawie. Z tego grona do półfinałów przejdzie jedynie 27 uczestników. Już w najbliższym odcinku "Tylko taniec" - który będzie miał emisję 13 kwietnia - zobaczymy kto dostał się do tego wąskiego grona!

To będzie tym samym ostatnia decyzja jurorów - od półfinałów losy uczestników będą zależeć wyłącznie od widzów. Do półfinałów mogli awansować tylko ci, którzy w odcinkach eliminacyjnych otrzymali 3 lub 4 głosy na „TAK”. Czy znajdziecie w gronie półfinalistów swoje typy, tych na których stawialiście?

d1us0bf

Główną nagrodą w programie jest 100 tys. złotych oraz występ przed ogromną widownią na 10. jubileuszowym Sopot TOP trendy Festiwal 2012.

Wybór półfinalistów już 13 kwietnia, a odcinki live "Tylko taniec" startują 20 kwietnia - tylko w Telewizji POLSAT.

(fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek)
Źródło: (fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek)
(fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek)
Źródło: (fot. fot. POLSAT/studio69 Paweł Mazurek)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1us0bf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1us0bf