Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": Malitowski wygrał turniej Blackpool !

Share
"Tylko taniec": Malitowski wygrał turniej Blackpool !Źródło: malitowskileunis.com
d3eh0kw

Michał Malitowski, juror w programie "Tylko taniec. Got to dance" już po raz piąty udowodnił, że jest najlepszym tancerzem świata! W miniony piątek, w wielkim stylu zdobył największą ilość nagród na turnieju w angielskim Blackpool.

Zwycięstwo w kategorii Professional Latin Blackpool Dance Festival, to sukces na miarę medalu na igrzyskach olimpijskich. Prestiżowy konkurs co roku gromadzi najlepsze pary taneczne na świecie, w tym reprezentacje: USA, Rosji, Włoch i Kanady.
Michał Malitowski z partnerką – Joanną Leunis, nie tylko pokonali wszystkich rywali, ale zwyciężyli już po raz piąty z rzędu w historii tego najbardziej prestiżowego turnieju na świecie.

Idea konkursu polega na prezentacji 5 odmiennych tańców w swojej kategorii. Każdy z występów oceniany jest oddzielnie, zatem wygrana we wszystkich technikach jest ogromnym sukcesem. Być może właśnie dlatego turniej ten zaliczany jest do najważniejszych, ale i najtrudniejszych zawodów tanecznych świata.

d3eh0kw

- Turniej zaczyna się w południe i trwa do rana, dlatego gdy około drugiej w nocy odczytano wyniki, łzy same poleciały mi po policzkach. Nie mogłem w to uwierzyć, choć już po raz piąty przeżywałem to samo. Blackpool to dla mnie wyjątkowo magiczne miejsce. Za każdym razem czuję radość, jakby to było moje pierwsze i najważniejsze zwycięstwo w życiu. Pamiętam tylko, że kiedy dotarło do mnie, że wygrałem wszystkie konkurencje rozpoczęło się szaleństwo – komentuje Malitowski.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. malitowskileunis.com)
Źródło: (fot. malitowskileunis.com)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3eh0kw

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3eh0kw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eh0kw
d3eh0kw