Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": jurorzy nie wyszli na scenę z szacunku dla Andersza

Share
"Tylko taniec": jurorzy nie wyszli na scenę z szacunku dla AnderszaŹródło: AKPA
dwmpkto

21 lutego telewizja Polsat przedstawiła wiosenną ramówkę, która ujawniła propozycje programowe stacji. Podczas prezentacji tanecznego show "Tylko taniec" na scenie nie pojawili się jurorzy programu, których kolega - Alan Andersz - walczy o życie w szpitalu.

Tragiczny wypadek Andersza położył się cieniem na konferencję ramówki Polsatu. W czasie prezentacji programu "Tylko taniec" na scenie pojawili się wyłącznie prowadzący show -Maciej Dowbor i Maciej Rock oraz Paulina Sykut i Katarzyna Kępka.

Jurorzy tanecznego show: Krystyna Mazurówna, Michał Malitowski i Joanna Liszowska nie wyszli na scenę, gdyż nie chcieli występować w niepełnym składzie. Sędziowie zostali na widowni z szacunku dla kolegi, który od kilku dni w ciężkim stanie leży w warszawskim szpitalu MSWiA.

dwmpkto

Zgromadzona na wydarzeniu publiczność zobaczyła jedynie nagrany wcześniej w pełnym składzie, materiał promujący program. Gospodarz programu, Maciej Dowbor zdradził, że telewizja rozpocznie emisję programu zgodnie z planem tj. 2 marca bieżącego roku i pokaże pięć odcinków nagranych z udziałem aktora.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dwmpkto

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dwmpkto
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwmpkto
dwmpkto