Trwa ładowanie...

"Tylko taniec. Got To Dance": juror programu właśnie podbił Broadway!

Share
"Tylko taniec. Got To Dance": juror programu właśnie podbił Broadway!Źródło: polsat
d66yi0k

Zagrać na deskach teatru na Broadwayu to marzenie wielu tancerzy i aktorów, jednak osiągają to tylko nieliczni. Tym razem na scenie Broadway'u stanął juror programu "Tylko taniec" - Michał Malitowski .

Każdego wieczoru odbywają się na Broadwayu najlepsze spektakle, zrealizowane z amerykańskim rozmachem - "Hair", "Chicago", "Jesus Christ Superstars", czy "Evita". Corocznie broadway'owskie produkcje oklaskuje 10 mln osób, a lista gwiazd goszczących na scenie nigdzie indziej na świecie nie jest tak imponująca. Tym razem na deskach teatru stanął wybitny tancerz - Michał Malitowski.

Po sukcesie Heleny Modrzejewskiej, która jako pierwsza Polka podbiła Broadway, przyszedł czas na młode pokolenie, które dumnie reprezentuje Michał Malitowski, znany z jury programu "Tylko taniec".

d66yi0k

W miniony piątek tancerz zatańczył na Festiwalu Światowych Legend Tańca, organizowanym w historycznym Opera House.

Nasz reprezentant stanął na tej samej scenie, na której zagrały gwiazdy takie jak: Catherine Zeta-Jones, John Travolta, Liza Minelli, Katherine Hepburn, Fred Astaire i Ginger Rogers, Josephine Baker (ta sama, u której solistką była Krystyna Mazurówna), Barbra Streisand, czy Daniel Radcliffe.

Czy Malitowski odniesie sukces na miarę swoich poprzedników? Po jego występie w miniony piątek Broadway oszalał !!!

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d66yi0k

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d66yi0k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d66yi0k
d66yi0k