Trwa ładowanie...

"Tylko taniec": Andersz wróci do programu pomimo sprzeciwu lekarzy?

"Tylko taniec": Andersz wróci do programu pomimo sprzeciwu lekarzy?Źródło: AKPA
d2sk8ab
d2sk8ab

Alan Andersz, który kilka tygodni temu doznał poważnych obrażeń głowy, zamierza wywiązać się z umowy z producentami programu "Tylko taniec". Juror tanecznego show planuje wziąć udział w odcinkach programu na żywo, pomimo iż lekarze stanowczo to odradzają.

Jak donosi "Super Express", Alan Andersz nie zamierza przerwać współpracy z Polsatem. Choć niedawno aktor przeszedł poważną operację czaszki, chce ponownie pojawić się w programie "Tylko taniec".

Według tabloidu osobisty udział w show jurorowi stanowczo odradzają jednak lekarze. Pomimo iż, Andersz szybko dochodzi do zdrowia, powinien się oszczędzać i unikać głośnych miejsc. A telewizyjne studio z pewnością do takich należy.

Jak informuje gazeta, Andersz może zdecydować się na kompromisowe rozwiązanie i pojawić się w programie, choć nie osobiście. Prawdopodobnie juror będzie łączył się ze studiem za pomocą Internetu.

d2sk8ab

O takiej możliwości jako pierwsze napisało "Twoje Imperium". Jednak jak na razie ta informacja nie została potwierdzona oficjalnie przez stację.

Pierwszy odcinek programu "Tylko taniec" na żywo pojawi się w telewizji 20 kwietnia.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2sk8ab

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2sk8ab
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sk8ab