Rozrywka'Tylko nas dwoje' już w sobotę

'Tylko nas dwoje' już w sobotę

'Tylko nas dwoje' już w sobotę
Źródło zdjęć: © Polsat

12.03.2010 09:59, aktual.: 25.11.2013 11:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sobotę rusza nowe show Polsatu „Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us”, w którym wystąpi 10 gwiazdorskich śpiewających par złożonych z profesjonalistów i amatorów.

W „Tylko nas dwoje” profesjonaliści wystąpią w roli nauczycieli i będą mieli za zadanie jak najlepiej przygotować swoich partnerów-amatorów do wspólnego występu. Efekty ich pracy będą weryfikować członkowie jury oraz widzowie w głosowaniu. W każdym odcinku z rywalizacji odpadnie para, która zdobędzie najmniej punktów. Zwycięski duet zaśpiewa wspólnie na koncercie.

Widzowie będą mogli śledzić zmagania następujących par: Haliny Frąckowiak i Roberta Kochanka, Mieczysława Szcześniaka i Pauliny Sykut, Łukasza Zagrobelnego i Joanny Koroniewskiej, Piotra Kupichy i Anny Bosak, Jacka Stachurskiego i Krystyny Czubówny, Ani Wiśniewskiej i Mariusza Pudzianowskiego, Małgorzaty Ostrowskiej i Grzegorza Halamy, Paulli i Artura Partyki, Katarzyny Cerekwickiej i Radka Brzózki oraz Jacka Wójcickiego i Ewy Wachowicz.

Widowisko poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy.B, a w trzyosobowym jury zasiądą Irena Santor, Doda i Tomasz Karolak.

Show "Tylko nas dwoje” nadawane będzie na żywo w każdą sobotę o godz. 20.00 ze studia podwarszawskim Ursusie.

Program powstaje w oparciu o format BBC stworzony przez zespół, który wymyślił także „Taniec z gwiazdami”, pokazywany w Polsce przez TVN. Za produkcję show odpowiada firma Rochstar Rinke Rooyensa.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także