"Tylko muzyka" i "Tylko taniec": sukcesy programów

"Tylko muzyka" i "Tylko taniec": sukcesy programów
Źródło zdjęć: © AKPA

17.09.2012 13:32, aktual.: 25.11.2013 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

„Tylko muzyka. Must be the music” obejrzało w miniony wieczór prawie 3,5 mln widzów – show z tygodnia na tydzień notuje spory wzrost widowni, względem ubiegłego show poprawiło swój wynik w grupie wszystkich badanych 4+ o blisko 380 tysięcy widzów. Z kolei drugi odcinek 2. serii „Tylko taniec. Got to dance” obejrzało w ten piątek ponad 2 mln 650 tysięcy widzów. Tym samym taneczne show poprawiło wynik względem premierowego odcinka o ponad pół miliona widzów. Polsat okazał się również w ten weekend, w trakcie nadawania show, liderem w obu grupach badanych, zarówno w grupie komercyjnej 16-49 oraz w grupie 4+.

Najlepszy talent show wiosny 2012 – „Tylko muzyka. Must be the music”„Tylko muzyka. Must be the music” - obejrzało wczoraj prawie 3,5 mln widzów – względem ubiegłego tygodnia show poprawiło swój wynik w grupie wszystkich badanych 4+ o prawie 380 tysięcy widzów. Tym samym, w trakcie jego nadawania Telewizja POLSAT po raz kolejny pokonała show „Masterchef”„Masterchef” – konkurencyjny program TVN obejrzało wczoraj łącznie 3 mln 271 tys. widzów.

Telewizja POLSAT w trakcie nadawania swoich show, zarówno w piątek jak i niedzielę, była stacją numer jeden w obu grupach badanych. W grupie komercyjnej 16-49 osiągnęła wynik na poziomie 19,67% SHR (piątek) i 25,95% SHR (niedziela), natomiast w grupie wszystkich badanych 4+ stacja zanotowała wyniki: 18,50% SHR (piątek) i 22% SHR (niedziela).

Polsat zanotował również bardzo dobre wyniki obu show wśród najmłodszych widzów, między 16 a 24 rokiem życia, „Tylko muzykę. Must be the music” oglądało w grupie młodych – 30,68% SHR, z kolei „Tylko taniec. Got to dance”„Tylko taniec. Got to dance” obejrzało w grupie młodych 25,31% SHR.

W drugim odcinku "Tylko taniec" emocji nie mogło zabraknąć. Michał Nowotczyński ma 11 lat. Pochodzi z Mławy. Z rok młodszą Mają tańczą już od 3 lat, w Klubie Sportowym "Mławskie Centrum Tańca". Kiedy Michał Malitowski zobaczył wspólny wykon Mai i Michała, dostrzegł w chłopcu samego siebie z początku swojej kariery:
- To taki mały Michał, chociaż mam inne włosy... trochę mi przypomina mnie samego. Krystyna skomentowała występ młodego Michała słowami:
- Jak zacząłeś tańczyć, dałeś czadu! Cudownie operujesz miednicą i biodrami - po prostu ruch pana Michała - czyli masz zaczątki na mistrza świata!
Malitowski dodał jedynie:
- Lepszy! Brawo! Najwięcej emocji chyba wywołało małżeństwo Joanny i Dariusza Popławskich. Jak sami mówią - poznali się na tańcach. Dariusz stracił wzrok w wieku 28 lat. Miał wypadek w pracy - wybuchła wytwornica, która poparzyła mu oczy. Jego żona jest osobą słabowidzącą. Darek twierdzi, że: - Poza synem i żoną, taniec zajmuje jedno z czołowych miejsc w jego życiu.

Na początku trener musiał mi wszystko dokładnie powiedzieć - lewa noga, prawa noga, wszystko musiałem dotykać dokładnie, wiedzieć co, w którym momencie trzeba robić, jak to ma wyglądać...

Z kierunkami do tej pory są problemy, ja idealnie nie pójdę po linii.

Żona Darka, Joanna, przyznaje otwarcie:
- To ja kieruję w tańcu - muszę pilnować kierunków, ścian, wszystkiego! Michał Malitowski po ich występie komentował: - Wystartowaliście od cha-chy. Świetny basic, bardzo poprawny, wszystkie podstawowe figury tam były, lockstepy na prostych nogach, z poprawną akcją ciała, brawo w ogóle! Joanna skończyła słowami: - Jesteście magiczni!

Świetne show roznosząc niemal scene "Must be the music" dały dwie nastolatki. Roksana Frankowska i Paulina Kołakowska - czyli duet BASS. Energia, spontaniczność plus talent dały wybuchową mieszankę. Dziewczyny zaśpiewały przebój grupy Black Eyed Peas „Where Is The Love?”, a ich entuzjazm udzielił się chyba wszystkim. 4 razy TAK od jurorów i łzy szczęścia na scenie. Jeśli kolejne występy będą miały równie mocne, na pewno uda im się spełnić marzenie o wyjeździe do Londynu i nagraniu tam płyty. Równie łzawo i szczęśliwie zakończyła swój występ Alicja Monczkowska. Młoda wokalistka zaśpiewała "(You Make Me Feel Like) A Natural Woman" Arethy Franklin. - Masz takie możliwości wokalne, że i tak ta piosenka nie była wystarczająca by je pokazać. Wspaniale!" - podsumował jej występ Adam Sztaba. Mocny, szczery, rap zaproponował z kolei Dawid "Klepson" Klabecki. Jego technikę i tekst utworu "Spadając na dno" docenili jurorzy dając mu 4 razy TAK, co daje mu spore szanse na półfinał. Sporym zaskoczeniem w „Tylko muzyka”
był występ duetu Letni Chamski Podryw. Królowie Internetu, których klipy na youtube odtwarzano dotąd ponad 20 mln razy, wzbudziły pozytywne odczucia tylko u Adama Sztaby i Łoza, nie zachwycili jednak Eli i Kory, mimo dwóch podejść. - Cioci to nie śmieszy - powiedziała po ich występie niezadowolona Elżbieta Zapendowska. 2 razy TAK i 2 razy NIE – Anton i Canton zostali odesłani do domu.

„Tylko taniec” powstaje na licencji programu “Got to Dance” – premiera show miała miejsce na brytyjskim kanale - Sky One w grudniu 2009 roku. Dystrybutorem formatu jest należąca do Ruperta Murdocha firma Shine International – ta sama, która jest właścicielem licencji formatu „Must be the music”, również realizowanego w Telewizji Polsat. Producentem obu programów jest Jan Kępiński.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także