Trwa ładowanie...

Twórca "Demonów da Vinci" chce do "Hannibala"

Share
Twórca "Demonów da Vinci" chce do "Hannibala"
diu2e0d

Jeden z brytyjskich reżyserów drugiego sezonu serialu "Demony da Vinci" (na zdj.), Peter Hoar ("Kochanki", "Tajniacy", Doktor Who"), nie miałby nic przeciwko temu, żeby jego kolejnym projektem był "Hannibal".

- Gdy po raz pierwszy odwiedziłem Los Angeles, sam siebie pytałem: "Dlaczego czuję się tak, jakbym już tu wcześniej był". Rozpoznawałem ulice, wzgórza - odpowiada Megafon.pl Hoar na pytanie czy chciałby zacząć kręcić w Hollywood. - Grupa brytyjskich reżyserów w Hollywood ciągle się powiększa. Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby moim kolejnym projektem był np. "Hannibal".

Hoar jest ciekaw nowych wyzwań. - Kręciłem do tej pory seriale detektywistyczne, kryminalne i to mnie już trochę zmęczyło - mówi w rozmowie z Megafon.pl. - W "Demonach da Vinci" znalazłem coś innego. To świetny, ekscytujący pomysł. Przygoda. Praca na tym planie niczym nie różni się od pracy na planie filmu!

Przypomnijmy, że "Demony da Vinci" opowiadają o młodości Leonarda da Vinci. Twórcy łączą fakty z fantasy. W produkcji grają Tom Riley, Laura Haddock, Laura Pulver, Blake Ritson, Eros Vlahos, Elliot Cowan, James Faulkner i Gregg Chillin. Polska premiera drugiego sezonu zaplanowana została na 7 kwietnia (kanał Fox).

Drugi sezon "Hannibala" można oglądać na kanale AXN od 2 kwietnia.

diu2e0d

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
diu2e0d
diu2e0d