Trwa ładowanie...
d2yvre7

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jury zachwycone występem Marty Wiejak

Siódmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" upłynął pod znakiem latynoskich rytmów. Szczególnie dobrze odnalazła się w nich Marta Wiejak. Sprawdź, co o jej występie powiedziało jury programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Występ Marty Wiejak w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" urzekł jurorów.
Występ Marty Wiejak w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" urzekł jurorów. (polsat)
d2yvre7

Dla większości uczestników występ w 7. odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi znajomo" był nie lada wyzwaniem, ponieważ musieli śpiewać po hiszpańsku. Marta Wiejak nie miała takiego problemu, gdyż wcieliła się w amerykańską piosenkarkę kubańskiego pochodzenia Camilę Cabello. Jej muzyczna metamorfoza była zachwycająca, a jury programu nie szczędziło Marcie Wiejak pochwał.

Występ Marty Wiejak w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z piosenką "Hawana" zaszokował jurorów, którzy nie spodziewali się, że tak spokojna i opanowana kobieta może być wulkanem seksapilu. Muzyczna kreacja piosenkarki była tak perfekcyjna, że jury nagrodziło Martę Wiejak owacją na stojąco.

Małgorzata Walewska skwitowała występ słowami: "Pani Marta grzechu warta", dodając, że "zawsze jest perfekcyjna, ale ta rola dała możliwości zaprezentowania tego, jakie bogate ma wnętrze".

d2yvre7

Paweł Królikowski powiedział, że "Marta i Camila stały się jednością. Odtwarzasz postać, jednocześnie będąc sobą. Cieszymy się, że darzysz nas swoim talentem, uśmiechem i umiejętnościami".

Swoim hipnotyzującym spojrzeniem i latynoskim tańcem Marta Wiejak podbiła serca jurorów, od których otrzymała 34 punkty. W taki sposób wyszła na 1. miejsce w tabeli wyników. Jednak uczestników programu bardziej urzekła kreacja Kazika Mazura, który z "Piosenką kubańską" Janusza Gniatkowskiego wygrał 7. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Jedno jest pewne, występ Marty Wiejak w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" był zachwycający zarówno wokalnie, jak i tanecznie.

d2yvre7

Podziel się opinią

Share
d2yvre7
d2yvre7