Trwa ładowanie...

Trzech prawdziwych detektywów

Share
Trzech prawdziwych detektywów
djm5nvn

Twórca serialu HBO "Detektyw" ("True Detective") wyjawił nieco szczegółów dotyczących drugiego sezonu.

Nic Pizzolatto, scenarzysta i producent nowego serialu kryminalnego stacji HBO, wyznał, że w sezonie drugim widzowie będą mieli okazję śledzić poczynania nie pary, ale aż trzech detektywów. Akcja rozegra się w Kalifornii, ale tej mniej znanej, a nie w opatrzonym Los Angeles.

Główni bohaterowie będą zupełnie nowi. Castingi zakończą się w ciągu miesiąca.

djm5nvn

Przypomnijmy, że bohaterami pierwszego sezonu byli Martin Hart (Woody Harrelson)
i Rust Cohle (Matthew McConaughey), dwaj detektywi i byli partnerzy, którzy w połowie lat 90. pracowali w wydziale kryminalnym w Luizjanie. Prowadzili wówczas śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa, które mogło mieć rytualny podtekst. Podczas poszukiwań mordercy ich losy połączyły się w nieoczekiwany sposób, co doprowadziło do konfliktu. W 2012 roku zostaje popełnione podobne morderstwo. Dwóch nowych detektywów przydzielonych do sprawy postanawia przejrzeć akta z 1995 roku. Martin i Rust opowiadają im o dawnym śledztwie i swoim życiu, wyjawiając przy okazji powody, które skłoniły Cohle'a do odejścia z wydziału zabójstw w 2002 roku. Opowieści detektywów o śledztwie zmuszają mężczyzn do powrotu do bolesnych wspomnień i do świata, który dawno zostawili za sobą.

Seria od samego początku serial pomyślany został jako antologia, w której każdy sezon przedstawia innych bohaterów i historię. Pizzolatto już wcześniej zdradził, że drugi sezon opowie o "twardej kobiecie, złym mężczyźnie i sekretnej historii systemu transportu w Stanach Zjednoczonych". Scenarzysta wyjawił również, że tym razem sezon zostanie wyreżyserowany nie przez jednego twórcę, ale kilku.

djm5nvn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djm5nvn
djm5nvn