Trwa ładowanie...

Top Model. Zostań modelką: Odcinek 3

Share
Top Model. Zostań modelką: Odcinek 3
Źródło: TVN
d4aavom

Wczorajszego wieczoru mogliśmy zobaczyć już trzeci odcinek programu „Top Model. Zostań modelką”. Pięćdziesiąt dziewczyn wybranych na castingach poddano pierwszej, poważnej próbie. Kandydatki na modelki zabrano na podwarszawski poligon wojskowy. Było do dla nich ogromnym zaskoczeniem. Musiały zmierzyć czoła wielu zadaniom. Wzięły też udział w pierwszej, profesjonalnej sesji zdjęciowej. Na koniec jury wybrało trzynaście dziewczyn, które przeszły do finału.

Po przyjeździe na poligon wojskowy, dziewczyny w ciągu minuty musiały się przebrać, przypasować rozmiar ubrań, a następnie zameldować się na placu apelowym.

Pierwszą dziewczyną bliską opuszczenia programu była Elilia Pietras, która nie podporządkowała się poleceniom Michała Piróga i założyła nieregulaminową czapkę. Piróg zakomunikował jej, że opuszcza program i dziewczyna posłuchała prowadzącego. Jednak szybko wróciła i przeprosiła za swoje zachowanie. Piróg stwierdził, że Emilia musi zrobić dziesięć pompek, jeśli chce wrócić do gry. Ćwiczenie nie sprawiło żadnej trudności kandydatce na modelkę.

d4aavom

Uczestniczki programu spodziewały się wcześniej, że będzie łatwo i przyjemnie. Jednak szybko się okazało, że ich nadzieje są złudne. Kapitan Szwaj przygotował im prawdziwy tor przeszkód. Dziewczyny musiały się zmierzyć z małpim gajem. Zadanie to miało im uświadomić, że modelka musi pokonywać trudności, a przy tym ładnie wyglądać. Po wykonanym zadaniu okazało się, że wiele z nich było kontuzjowanych i posiniaczonych.

Po torze przeszkód, zostały wyeliminowane dwie dziewczyny. Dominika i Ola pożegnały się z programem. Jury stwierdziło, że nie są wystarczająco sprawne fizycznie.

Największym zaskoczeniem mógł być powrót do programu Pauliny Pszech, która przypomina polską Paris Hilton. Miała ona zastąpić inną uczestniczkę, która sama zrezygnowała z dalszej walki o zostanie modelką. Zuzia – bardzo zadziorna dziewczyna o ostrym języku, nie była zadowolona z pojawienia się Pauliny w programie. Stwierdziła, że jest ona głupia i pusta, i powinno się ją zamknąć w izolatce.

W dalszej części programu, dziewczyny poddane były innym ćwiczeniom, kolejne dziewczyny pożegnały się z karierą modelki. Nadszedł też moment na pierwszą, profesjonalną sesję zdjęciową.

d4aavom

Dziewczyny zostały podzielone na cztery grupy ‘tematyczne’: naśladowczynie Lary Croft, „pin’up girls”, hipiski i sanitariuszki.

Wśród naśladowczyń Lary Croft, znalazła się Paulina, która nie radziła sobie psychicznie z zadaniem. Była bardzo stremowana, jednak Michał Piróg przyszedł z pomocą i postarał się ją zmobilizować.

Hipiski były najsłabszą grupą. Najbardziej z nich wyróżniła się Zuzia, która zdecydowała się na odważny krok i postanowiła zapozować topless. Pozostałe dziewczyny stwierdziły, że nie posunęłyby się aż tak daleko jak ona.

Następnego dnia wieczorem, wszystkie dziewczyny zostały poddane ocenie jury. Werdykt ogłosiła Joanna Krupa. Zadanie to nie należało do łatwych. Zostało wybranych trzynaście dziewczyn, które zamieszkają w luksusowej willi i zawalczą o karierę modelki.

A o to nazwiska finalistek: Weronika Lewicka, Pamela Ledziniak, Emilia Pietras, Sonia Wesołowska, Paulina Papierska, Nicole Rosłoniec, Ola Kuligowska, Marta Szulawiak, Paulina Pszech, Beata Szarłowska, Ania Piszczałka, Kasia Smolińska i Zuza Walkowiak.

d4aavom

Podziel się opinią

Share
d4aavom
d4aavom