Trwa ładowanie...

"Top Model". Płomienny romans w najnowszym odcinku programu. Kto odpadł?

Tegoroczna edycja "Top Model" jest pełna emocjonujących zwrotów. Od groźnych wypadków na planie, poprzez konflikty między uczestnikami aż do płomiennych romansów. Tym razem modelki i modele pojechali do Izraela. Jak im poszło i kto odpadł z "Top Model"?

"Top Model". Płomienny romans w najnowszym odcinku programu. Kto odpadł?Źródło: East News
d3f9dqw
d3f9dqw

"Top Model" w Izraelu

Za nami kolejny tydzień zmagań uczestników programu "Top Model". Twórcy chcąc uśpić czujność modelek i modeli rozpoczęli 8. odcinek od nagrody Olgi Kleczkowskiej. Przypomnijmy, że dziewczyna wygrała udział w międzynarodowej premierze filmu Disneya "Czarownica 2". Towarzyszył jej projektant Dawid Woliński, który ubrał uczestniczkę w przepiękną kreację.

Jednak tę idyllę przerwał Michał Piróg, który po powrocie Olgi do podwarszawskiej willi oznajmił, że wszyscy mają 20 minut na spakowanie walizek, ponieważ wszyscy jadą do Izraela. Największy problem miała ulubienica jury Klaudia El Dursi. Kobieta nie potrafiła na czas spakować swoich trzech walizek. Przez swoją niefrasobliwość 30-latka prawie odpadła z "Top Model".

Na miejscu nie było czasu na odpoczynek. Uczestnicy "Top Model" w 8. odcinku wzięli udział aż w trzech sesjach zdjęciowych. W pierwszym modele musieli wzajemnie zrobić sobie zdjęcia tabletami na deskach typu paddle board. Drugie to fotorelacja z charakterystycznych miejsc w Tel Awiwie.

Nowy romans w "Top Model"

Ostatnim i decydującym zadaniem w "Top Model" była profesjonalna sesja zdjęciowa. Uczestnicy zostali podzieleni w pracy. Takim obrotem sprawy szczególnie ucieszyła się Sandra Dorsz, która trafiła na Staszka Obolewicza. Dziewczyna nie kryła zainteresowania przystojnym kolegą.
– Sandra jest zauroczona i chyba się z tym nie kryje. To nie jest tajemnica – stwierdziła Klaudia El Dursi.

d3f9dqw

Wyraźną chemię między Sandrą i Staszkiem zauważył również Marcin Tyszka, który nie omieszkał skomentować całej sytuacji słowami:
– Gdybym robił sesję o zakochanych, to na pewno pomyślałbym o tej parce.

"Top Model" – kto odpadł

Eliminacje w "Top Model" to ta część programu, której boją się wszyscy. W 8. Odcinku triumfowała Sandra, do której należało najlepsze zdjęcie. Najgorzej poszło Michałowi, Oldze i Marcinowi. Dawid Woliński stwierdził, że modele ciągle pokazują to samo, a w ich zdjęciach nie ma różnorodności.

Ostatecznie z "Top Model" odpadł Marcin Chowaniak. Było to szokiem dla wielu fanów, gdyż w sieci 19-latek z Gliwic był typowany na jednego z finalistów.

d3f9dqw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f9dqw