Trwa ładowanie...
d1h3402
d1h3402

W środę o 21.30 zobaczyliśmy premierowy odcinek programu „Top Model”, który emitowany jest przez stację TVN. Jest to polska wersja amerykańskiego „American’s Next Top Model.”

Prowadząca program to modelka Joanna Krupa, znany z ciętego języka Michał Piróg oraz aktorka i modelka, znana z roli Lidii w „Qvo Vadis” – Magdalena Mielcarz.

W skład jury wchodzą: Marcin Tyszka – fotograf, Dawid Woliński – projektant mody oraz Karolina Korwin-Piotrkowska – dziennikarka i gość specjalny.

Casting przeprowadzony został w Sopocie i Warszawie. Na tym etapie programu, jurorzy mieli wybrać 50 dziewczyn, spośród których 13 dostanie się do finału i zawalczy o główną nagrodę, którą jest podpisanie 3letniego kontraktu z międzynarodową agencją modelek. Umożliwi to wejście do świata mody i rozpoczęcie wspaniałej kariery. Wybór okazał się dość trudny. W pierwszym odcinku programu nie zabrakło emocji – była radość, złość i łzy.

Na sopockie molo przybyło wiele młodych, pięknych dziewczyn marzących o karierze modelki. Jako pierwszą mogliśmy zobaczyć Sonię Wesołowską, którą do udziału w castingu namówiła mama, również sama chciała się sprawdzić w programie. Usłyszała, że jest piękna, ale Marcin Tyszka nie zapomniał dodać, że ma nadwagę i cellulit. Dziewczyna miała oblać się wodą, tak jakby były to najdroższe perfumy. Zrobiła to, a efekt był fantastyczny. Jako pierwsza przeszła do następnej części programu.

d1h3402

Kolejną uczestniczką była Adela Rostek z Gdyni, która pracuje w punkcie z kebabem. Od Wolińskiego usłyszała, że chyba nie tylko tam pracuje, ale też żywi się tam, co jest bardzo szkodliwe dla jej zdrowia. Dziewczyna położyła się nawet krzyżem przed jury i swój cel osiągnęła.

Paulina Papierska planuje zająć się studiowaniem medycyny. Wystąpiła w stroju, który kompletnie do niej nie pasował jak stwierdziło jury. Dziewczyna przebrała się i wywarła na jury piorunujące wrażenie, co zapewniło jej miejsce w programie.

Karolina Gadomska, która zajmuje się zootechniką wzięła udział w sesji, która wypadła raczej pomyślnie, bo Tyszka przepuścił ją dalej. Za to usłyszała, że jest prawie emerytką.

Prawdziwym zaskoczeniem była Elizabeth Bourbon. Jury było bardzo zdumione jej wyglądem. Dopytywało, czy urodziła się, jako chłopiec czy jako dziewczynka. Odpowiedź, że jednym i drugim, nie była już zaskoczeniem dla nikogo.

d1h3402

Pierwsze łzy pojawiły się z występem Marty Idaszek, dla której Michał Piróg był wyjątkowo nieprzyjemny i powiedział dziewczynie, że nigdy nie zrobi kariery modelki. Tymi słowami doprowadził ją do płaczu, jednak dzięki Karolinie Korwin-Piotrkowskiej i Joannie Krupie dziewczyna dostała szansę na zrealizowanie marzeń.

Zuzanna Wolkowiak zaintrygowała Michała swoją fryzurą, o którą dopytywał. Podeszła do jury i rozbiła szklankę wody o ścianę. Tyszka powiedział, że jeśli ta da mu słowo, że potrafi być kobietą to jest skłonny dać jej bilet do sławy.

Następna dziewczyna to Katarzyna Smolińska z Krakowa, która za zadanie miała naśladować jedną z sesji zdjęciowych Anji Rubik. Jury było zachwycone urodą krakowianki.

d1h3402

Z kolei Adrianna Jankowska z Bydgoszczy nie oczarowała komisji zupełnie niczym. Było raczej zniesmaczone jej tipsami i wizytami w solarium. Woliński stwierdził, że dziewczyna ma w sobie coś „ptasiego”, a ta odgryzła się mu i powiedziała, że ten ma w sobie coś „gejowatego.” Oczywiście o udziale w programie mogła zapomnieć.

Zainteresowanie wzbudziła 18letnia Weronika, która uczęszcza do katolickiej szkoły pod Warszawą. Jury dopytywało, czy siostry zakonne nie mają nic przeciwko jej występowi w programie. Za zadanie otrzymała rozbijanie jajek na stolnicy z mąką. Czwórka jurorów nagrodziła jej popis oklaskami na stojąco.

d1h3402
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h3402