Trwa ładowanie...

"Top model": Michalina Manios chce adoptować dziecko!

Share
"Top model": Michalina Manios chce adoptować dziecko!
Źródło: tvn/Top model
d33a7wh

Michalina Manios, uczestniczka drugiej edycji "Top model", wyznała w wywiadzie, że marzy o dziecku i planuje adopcję. Opowiedziała o problemach związanych ze zmianą płci oraz problemach z brakiem akceptacji. Jej słowa mogą poruszyć.
Na castingach do "Top model" zrobiła furorę. Nie dość, że spodobała się jurorom, to także zdradziła swoją, chwilami smutną, historię oraz udowodniła, że jest wyjątkowo dojrzałą uczestniczką programu. Niestety, nie zawsze jej życie było pasmem sukcesów.

- Gdy spytano mnie o dzieciństwo czułam, że muszę powiedzieć prawdę, choć spodziewałam się, że będzie to źle odebrane, że ludzie tego nie zrozumieją. Najczęściej kończyło się na złośliwych docinkach, ale zdarzało się też znęcanie fizyczne. Przyjaciół nie miałam. W drugiej klasie szkoły średniej wpadłam w depresję. Żyłam w świadomości, że jestem kimś złym i nie powinnam istnieć, bo ludzie mnie doprowadzili do takich myśli - powiedziała na łamach "Party" Michalina Manios.

d33a7wh

Druga część wywiadu nie jest już taka przygnębiająca. Michalina ma dużo planów. Swoją przyszłość wiąże z modelingiem. Chciałaby też zostać mamą.

- Niezależnie od tego, jak zakończy się mój udział w Top model, chciałabym pracować w mediach i być rozpoznawalna. Marzę o tym, by zostać twarzą kampanii znanej marki. Chciałabym też nagrać płytę, bo uwielbiam śpiewać, a przy muzyce zapominam o problemach. Od urodzenia jestem bezpłodna, ale chciałabym adoptować dziecko. Dzieci trafiające do adopcji to często dzieci porzucone i chyba nikt nie rozumie ich tak jak ja.

Mamy nadzieję, że Michalina Manios daleko zajdzie w "Top model", a jej kariera nie skończy się wraz z ostatnim odcinkiem programu, tak jak w przypadku np. Pauliny Papierskiej. Trzymamy za nią kciuki, ponieważ jako jedna z nielicznych uczestniczek show ma poukładane w głowie i doskonale wie, czego chce.

d33a7wh

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d33a7wh

Podziel się opinią

Share
d33a7wh
d33a7wh