Talent Show"Top Model": Korwin-Piotrowska o odejściu z programu

"Top Model": Korwin-Piotrowska o odejściu z programu

"Top Model": Korwin-Piotrowska o odejściu z programu
Źródło zdjęć: © TVN

14.12.2011 10:58, aktual.: 25.11.2013 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po zakończeniu 2. edycji programu ”Top model. Zostań modelką” media informowały o licznych zmianach, które nastąpią w kolejnym sezonie. Jak oficjalnie wiadomo, z udziału w programie zrezygnowała światowej klasy modelka - Anja Rubik. Spekulowano też na temat zmian w składzie jury. Według nieoficjalnych doniesień, producenci programu nie będą kontynuować współpracy z Karoliną Korwin-Piotrowską. Co na ten temat mówi sama zainteresowana?

Wiadomość na temat rzekomego rozstania znanej dziennikarki z programem ”Top model” pojawiły się kilka dni temu. Na plotkarskich portalach można było znaleźć anonimową wypowiedź osoby zaangażowanej przy realizacji programu, która za główny powód tego rozstania podała problemy jakie tworzyła Korwin-Piotrowska na planie programu:
- Same były z nią kłopoty. Stylistki nie mogły jej ubrać. Największe "rozmiarówki" Zary, czyli 42 i 44 nie mieściły się na nią. Wszystko trzeba było szyć na miarę. Było ciężko, bo ona zawsze kręciła nosem - wyjawił tajemniczy informator.

Jak medialne rewelacje na temat zakończenia współpracy z ”Top model” komentuje Korwin-Potrowska?
- Nic na ten temat nie wiem, z nikim nie rozmawiałam. Najbardziej rozbawiło mnie w tej informacji to, że jestem za gruba. Ale tak naprawdę dziękuję za tego newsa, bo dzięki niemu dostałam milion maili, smsów i telefonów ze wsparciem i propozycjami wyjścia na imprezę i na ciastko. Także wygląda na to, że z powodu tej informacji zostanę alkoholiczką, stoczę się i ze swoimi znajomymi, którzy chcą się ze mną spotkać by okazać mi solidarność zjem tyle ciastek, że już w ogóle nie zmieszczę się w żadne ubrania. Nie wiem, kto to wymyślił i nie chcę wnikać co ta osoba ma w mózgu - skomentowała z ironią jurorka.

Obraz
© (fot. TVN)
Obraz
© (fot. TVN)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Zobacz także:

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także