Talent Show"Top model": Czas na przeprowadzkę do domu modelek!

"Top model": Czas na przeprowadzkę do domu modelek!

"Top model": Czas na przeprowadzkę do domu modelek!
Źródło zdjęć: © tvn

05.10.2011 12:20, aktual.: 25.11.2013 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po ciężkich zmaganiach na Mazurach, trzynaście najlepszych dziewczyn przyjechało limuzyną do domu *Top model. Willa zdecydowanie przypadła im do gustu. Problem pojawił się, gdy trzeba było dobrać sobie współlokatorki do pokoju. Tyle kobiet w jednym domu... to na pewno nie wróży nic dobrego.*

Pierwszy dzień minął pod znakiem „poprawek”. Michał Piróg zabrał dziewczyny do salonu fryzjerskiego. „Wszystkie macie to, co modelka powinna mieć. Jesteście młode i śliczne, ale mała poprawka Wam nie zaszkodzi. Zrobimy Wam mały make over” oznajmiła im na miejscu Joanna. Nie wszystkie „poprawki” zostały przyjęte z uśmiechem na ustach…
Po zmianach zdaniem jednych udanych, a innych trochę mniej, przyszedł czas na pierwszą sesję zdjęciową. I to od razu na okładkę Glamour, robioną przez samego Marcina Tyszkę! Dziewczyny spodziewały się najgorszego po srogim jurorze, ale zostały mile zaskoczone. Zdjęcie grupowe powstało dość szybko, więc wystarczyło czasu, aby znany fotograf zrobił sesję portretową każdej z dziewczyn. Jej efekty można zobaczyć w najnowszym numerze Glamour!

Przyjemności przyjemnościami, ale nikt nie zapomniał, że Top model, to nieustanna rywalizacja. Kolejne zadanie, które postawiono przed dziewczynami nie należało do najłatwiejszych. Musiały zaprezentować stroje z nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego. Żeby nie było tak łatwo, pokaz miał się odbyć na... przejściu dla pieszych. Czas występu to jedna zmiana świateł. Dziewczyny miały o co walczyć, bo najlepsza weźmie udział w jego pokazie w styczniu na Fashion Week w Berlinie. Niestety aura nie pomagała. W strugach deszczu, uczestniczki jedna za drugą prezentowały się najlepiej jak potrafiły.

Pierwszą sesję dziewczyny mają już za sobą, ale to wyniki tej drugiej będzie oceniać jury. Tym razem sesję wykonał Robert Wolański. Temat nie był prosty. Jak to określił Piróg - „Jest nagi”. Okazało się, że dziewczyny na zdjęciach nie będą same, ale z Marcinem Kosińskim, zawodowym koszykarzem i modelem. I to on będzie nagi! Marcin zrobił na dziewczynach wrażenie, ale fakt, że był nagi nie ułatwiał im pracy. Z odsieczą przybyła Anja Rubik, która pomagała kandydatkom na modelki, podpowiadała jak powinny prezentować się przed obiektywem.

To wszystko już w najbliższym odcinku „Top model”, 5 października, o godz. 21.30 na antenie TVN.

Obraz
© (fot. tvn)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także