Trwa ładowanie...
dykacpv
dykacpv

W ostatnim odcinku *Top model o przejście do dalszego etapu walczyło siedem dziewczyn, ale tylko pięć z nich mogło spróbować swoich sił w czasie pokazów na Fashion Week w Paryżu. Podobnie jak kandydatki na modelki, również jurorzy podchodzili do zadań bardzo poważnie. Tym razem Dawid Woliński i Marcin Tyszka postanowili przyjrzeć się jeszcze dokładniej pracy przyszłych modelek.*

Okazało się, że dwie z nich nie nadają się do świata modelingu. Z programem pożegnały się zjawiskowo piękne uczestniczki: Oliwia Downar-Dukowicz oraz zadziorna Dorota Trojanowska. Musimy przyznać, że spodziewaliśmy się takiego werdyktu jurorów, aczkolwiek byliśmy zaskoczeni, że w jednym odcinku aż dwie dziewczyny będą musiały opuścić dom modelek.

Na początek pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego we współpracy z profesjonalistami ze świata mody, ale bez próby. Na tym nie skończyły się atrakcje! Reżyserka pokazu Kasia Sokołowska w porozumieniu z Dawidem ustalili, że profesjonalne modelki, które również brały udział w tym pokazie, dodatkowo utrudnią dziewczynom pracę. Za kulisami znikały sukienki, buty, doświadczone modelki przeszkadzały jak mogły.

dykacpv

Pokaz mody zdominowała nerwowa atmosfera za kulisami, gdzie doszło do wielu nieprzyjemnych akcji między profesjonalnymi modelkami i uczestniczkami "Top model". Choć wszystko to było z góry ukartowane, to i tak sprawiało wrażenie, że właśnie takie sceny mają miejsce na wielu prawdziwych pokazach.

Dla Doroty Trojanowskiej pokaz musiał być kolejnym bolesnym doświadczeniem, gdyż Dawid Woliński ponownie powiedział jej, że jest za gruba na modelkę i nie mieści się w żadnej sukience jego projektu. W końcu "wypuścił" uczestniczkę tylko raz, w dość luźnym stroju, który skutecznie ukrył jej krągłości.

(fot. tvn/Top model)
Źródło: (fot. tvn/Top model)

Ostatnią sesję przed wyjazdem do Francji robił sam Marcin Tyszka. Sesja była o tyle trudna, że podwójna. Pierwsze zdjęcia były naturalne, seksowne i „na mokro”. W drugiej odsłonie dziewczyny wcieliły się w divy kina lat 20-tych, 30-tych i 40-tych.

dykacpv

Dziewczyny nie miały większych problemów w trakcie sesji zdjęciowej. Większość z nich chwaliło współpracę z Marcinem Tyszką, który instruował je podczas pozowania.

Ania Bałon oczywiście chętnie opowiadała o swojej pulchnej przeszłości:
- Kiedyś nie uważałam się za piękną, wtedy, kiedy byłam grubsza. Może ten łabędź został dobrany do mnie, bo czuję się jak łabędź, który kiedyś był małym brzydkim kaczątkiem i przeobraził się w łabędzia? Jak miałam te problemy z figurą, to nie byłam nawet na tyle odważna, żeby ubrać się w coś obcisłego. Dopiero teraz się otworzyłam.

(fot. tvn/Top model)
Źródło: (fot. tvn/Top model)

W trakcie obrad wywiązała się między jurorami dość nieprzyjemna dyskusja. Karolina Korwin-Piotrowska próbowała bronić Doroty Trojanowskiej, ale bezskutecznie.

dykacpv

- Mężczyźni, którzy nie są ze świata mody i nie są tak przegięci jak wy, patrzą na nią i są zachwyceni. I podejrzewam, że widzowie tego programu również są nią zachwyceni - powiedziała Karolina Korwin-Piotrowska.
- Tylko że Dorota nie chce się sprzedawać mężczyznom, tylko chce być top modelką! - odpowiedział jej Marcin Tyszka.
- Nie zmienisz całego świata fashion dla jednej Doroty... - przyznał smutno projektant.

Joanna Krupa próbowała bronić dziewczyn, lecz nie udało jej się uratować Doroty i Oliwii. W trakcie pożegnania, nie była w stanie ukryć łez...

Z programu odpadły dwie śliczne dziewczyny, które cały czas mają szansę zaistnieć w modelingu. Może nie zrobią kariery na wybiegach, ale na sesjach zdjęciowych radziły sobie całkiem dobrze.
Jak oceniacie werdykt jurorów Top model? Czy zgadzacie się z ich decyzją?

(fot. tvn/Top model)
Źródło: (fot. tvn/Top model)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dykacpv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dykacpv