Trwa ładowanie...
d49lwom

"Top Chef": juror programu gotował dla Billa Gatesa i Michaela Jacksona!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Top Chef": juror programu gotował dla Billa Gatesa i Michaela Jacksona!
(GM/POLSAT)
d49lwom

Juror "Top Chef" gotował dla króla Szwecji, Jean-Claude Van Damme'a, Billa Gatesa i Michaela Jacksona!

Joseph "Józek" Seeletso - pochodzący z Botswany profesjonalny szef kuchni. Absolwent elitarnej uczelni Westminster College w Londynie. Właściciel Joseph's Culinarny Studio w Warszawie, gdzie prowadzi warsztaty kulinarne. Reprezentował Polskę na polu międzynarodowym w promocji kraju i gastronomii dla CNN razem z Normanem Daviesem i dla BBC. Specjalizuje się w łączeniu potraw z winem. Pracował na 4 kontynentach.

Kucharz, artysta, kulinarny wizjoner. W ciągu 15 lat doświadczenie zdobywał w Londyńskich hotelach Claridges, Marriot i Sheraton Hotel w Botswanie, jako szef kuchni w Phakalane Golf Estate Hotel Resort w Botswanie, w krakowskich restauracjach Metropolitan i Wentzl. Był pomysłodawcą i szefem projektów realizowanych w Warszawie: Wine Bar oraz restauracji Joseph's Wine & Food, nagrodzonej I miejscem przez Magazyn Insider Warsaw "Best of Warsaw 2012" w kategorii Wine Bar.

d49lwom

Znani dla których gotował: Księżniczka Anna, Król Szwecji Gustav XVII i Królowa Sylvia, Bill Gates, Jean-Claude Van Damme. Joseph promuje zatrudnianie osób niepełnosprawnych w branży gastronomicznej na otwartym rynku pracy. Prywatnie żonaty z Polką Karoliną, ojciec dwóch synów Davida i Stanisława.

Premierowy odcinek "Top Chef" już w środę, 11 września o godz. 20.30 w Polsacie.

 (fot. GM/POLSAT)
((fot. GM/POLSAT))
 (fot. GM/POLSAT)
((fot. GM/POLSAT))
d49lwom

Podziel się opinią

Share
d49lwom
d49lwom