Trwa ładowanie...
08-06-2016 18:15

Tomasz Zimoch przechodzi do TVN24!

Tomasz Zimoch przechodzi do TVN24!Źródło: ONS.pl
dvtzhq3
dvtzhq3

W swoim nowym programie dziennikarz przedstawi oceny, analizy i anegdoty związane z polską reprezentacją oraz innymi drużynami grającymi w Euro 2016. Zimoch przeprowadzi również rozmowy z piłkarzami, ekspertami futbolowymi i kibicami.

"Strefa Kibica z Tomaszem Zimochem" będzie emitowana trzy razy dziennie: w porankowym "Wstajesz i Wiesz", "Faktach w Południe" i "Faktach po Południu". Specjalne wydanie programu będzie nadawane przed każdym meczem reprezentacji Polski, w jego przerwie i po końcowym gwizdku. Co więcej, dziennikarz napisze felietony, które zostaną opublikowane na portalu TVN24.pl. Wcześniej redaktor sportowy regularnie udzielał komentarzy w programach TVN24.

Przypominany, że ku zaskoczeniu wielu widzów Tomasz Zimoch w poniedziałek rozwiązał umowę o pracę w Polskim Radiu, z którym to był związany przez prawie 40 lat. W połowie maja, po skrytykowaniu w wywiadzie prasowym niektórych zmian w spółce, został zawieszony i usunięty z zespołu dziennikarskiego relacjonującej Euro 2016.

Portal wirtualnemedia.pl dowiedział się, że Zimocha nie obowiązuje zakaz konkurencji, ponieważ zobowiązanie to obejmuje pracowników spółki w czasie trwania umowy o pracę.

dvtzhq3

- Jeżeli stosunek pracy ustaje to zakaz konkurencji też ustaje. Natomiast absolutnie nie uznajemy podstaw, które redaktor Tomasz Zimoch wskazał w piśmie rozwiązującym umowę o pracę- powiedział Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy Polskiego Radia.

Jak myślicie, TVN24 ściągnie przed telewizory fanów emocjonalnych komentarzy Zimocha?

(fot. ONS.pl)
Źródło: (fot. ONS.pl)
dvtzhq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvtzhq3