Trwa ładowanie...
dqcydd1

Tomasz Stockinger ma kłopoty ze zdrowiem. Głos zabrała koleżanka z planu

Informacja o kłopotach zdrowotnych Tomasza Stockingera poruszyła nie tylko fanów aktora. Laura Łącz, koleżanka z planu skomentowała sprawę i ma nadzieję, że sytuacja jest niegroźna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Stockinger ma kłopoty ze zdrowiem
Tomasz Stockinger ma kłopoty ze zdrowiem (ONS.pl)
dqcydd1

Jak poinformował "Fakt", Tomasz Stockinger ma ostatnio problemy ze zdrowiem, które wymagają hospitalizacji. Informację potwierdził tabloidowi zarówno aktor, jak i jego syn. Panowie jednak nie udzielili więcej informacji. Wiadomo jedynie, że aktor jest w szpitalu i musi odpocząć od pracy.

Problemy okazują się na tyle skomplikowane, że przez jakiś czas zabraknie go w serialu "Klan". Z konieczności zadbania o zdrowie, aktor zrobi sobie wolne i poświęci ten czas na powrót do formy i badania. Szczęśliwie twórcy znaleźli sposób na nieobecność aktora.

- Tomasz Stockinger od początku istnienia "Klanu" gra główną rolę w naszym serialu, tak więc każda jego nieobecność na planie siłą rzeczy musi wpłynąć na scenariusz. W związku z tym, że obecnie przebywa na badaniach lekarskich, grany przez niego Paweł Lubicz wyjedzie na ten czas za granicę - wyznała rzeczniczka biura prasowego serialu, Anna Wiejowska.

Laura Łącz dba o własną garderobę nawet na planie serialu Materiały prasowe
Podziel się

Sytuację Plejadzie skomentowała koleżanka Stockingera z planu "Klanu", Laura Łącz. Aktorka wyjawiła w rozmowie z serwisem, że doniesienia o hospitalizacji serialowego doktora Lubicza zaskoczyły także ją. Zwłaszcza że jak przyznała, w ostatnim czasie nie zauważyła u niego oznak problemów zdrowotnych.

dqcydd1

- Nie był pod żadnym względem schorowany. Niejednokrotnie i bardzo szczerze sobie z nim rozmawiałam i nie skarżył się na żadne dolegliwości. Niedawno zaprosiłam go na recital i był w bardzo dobrej formie. Rozmawiał o sprawach prywatnych z wielką pogodą ducha. Musi więc to być sprawa nagła i, mam nadzieję, niegroźna – powiedziała serwisowi.

Zobacz wideo: "Czesia przylepiła się do mnie". Anna Powierza szczerze o swojej roli

dqcydd1

Podziel się opinią

Share

dqcydd1

dqcydd1