Trwa ładowanie...

Tomasz Kammel chałturzył za Oceanem!

Tomasz Kammel chałturzył za Oceanem!Źródło: AKPA
d2s3ll2
d2s3ll2

[

]( http://www.fakt.pl )

Pełna sala ludzi ryczących ze śmiechu i niepozwalających zejść ze sceny komikowi. Takie marzenie od dawna miał Tomasz Kammel (40 l.)

Oczywiście ze sobą w roli głównej. Wreszcie udało mu się je spełnić. Nic dziwnego, że prezenter pęka z dumy. Choć w Polsce nawet jego pracodawcy nie poznali się na poczuciu humoru Tomka, niezrażony niepowodzeniem prezenter postanowił ruszyć ze swoimi żartami aż za ocean. I tam okazało się, że jego kabaretowy program trafił w dziesiątkę.

d2s3ll2

Kammel razem z kabaretem Ani Mru Mru i Kabaretem Młodych Panów wystąpił cztery razy dla polonijnej widowni w Ameryce Północnej. Początkujący kabareciarz jest zachwycony przyjęciem. – Pierwszy raz w życiu zagrałem swój własny program na żywo przed 2 tysiącami ludzi, i to jeszcze w Chicago. Ale się cieszę! – pisze w internecie Tomasz. – Sale były pełne, a publiczność szczęśliwa – relacjonuje zadowolony z siebie prezenter.

Jeśli wierzyć Kammelowi, jego trud i upór w dążeniu do kabaretowego Panteonu wreszcie mu się opłacił. I wyszło na to, że w Polsce mieszkają smutasy. Teraz wesoły dziennikarz powinien pójść za ciosem i ruszyć na podbój kolejnych kontynentów!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Prezenter TVP. Czy życie mu niemiłe?!

d2s3ll2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s3ll2