Rozrywka"The Story Of My Life. Historia naszego życia": widzów czeka prawdziwe spektrum emocji. Co zdradzą gwiazdy?

"The Story Of My Life. Historia naszego życia": widzów czeka prawdziwe spektrum emocji. Co zdradzą gwiazdy?

"The Story Of My Life. Historia naszego życia": widzów czeka prawdziwe spektrum emocji. Co zdradzą gwiazdy?
Źródło zdjęć: © polsat | Krystian Szczęsny
oprac. Anna Ryta

22.02.2018 22:51, aktual.: 24.02.2018 00:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 2 marca na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje wiosenna nowość "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Program o uczuciach, emocjach, bliskości i więzi w związkach, z udziałem znanych par, które będą miały niepowtarzalną okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość.

W wywiadzie dla Polsat.pl, Katarzyna Montgomery zapewnia, że "The Story Of My Life. Historia naszego życia" zaserwuje widzom istny wachlarz emocji.

- To program tylko z pozoru o przemijaniu. Tak naprawdę jest o całym spektrum emocji, o które siebie nie podejrzewamy i o problemach, o których nie myślimy na co dzień. Kiedy o nim usłyszałam, wzruszyłam ramionami i pomyślałam "no ale po co to?". Gdy zobaczyłam jednak fragmenty pierwowzoru, wbiło mnie w fotel. Nabrałam wtedy ogromnego apetytu na prowadzenie tego show i wiedziałam, że muszę to zrobić. W "The Story Of My Life. Historia naszego życia" przeprowadzamy niesamowite rozmowy, które są oparte na szczerości, ponieważ każde kłamstwo od razu wychodzi na jaw. Nie przekraczamy jednak granic dobrego smaku, intymności ani prywatności. Wszystko dzieje się na takich zasadach na jakich chcą nasi rozmówcy, a muszę przyznać, że w czasie tego "eksperymentu" są oni bardzo otwarci.

Obraz
© polsat | Krystian Szczęsny

W każdym odcinku "The Story Of My Life. Historia naszego życia" goście programu zobaczą, jak będą wyglądać za 20-30 lat oraz 40-60 lat i skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Razem z Katarzyną Montgomery w emocjonującą podróż do przyszłości wyruszą: Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antoni Królikowski, Lenka i Janek Klimentowie, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan oraz Dorota i Czesław Mozilowie.

- Program daje możliwość rozmowy o starości i przemijaniu ze stosunkowo młodymi gośćmi. Sprawiamy, że zastanawiają się oni nie tylko nad swoją przyszłością, ale i również nad tym co jest tu i teraz. Dochodzą do ciekawych wniosków, między innymi że nie warto odkładać planów na później i spierać się z bliskimi o błahostki. Jestem pewna, że wielu widzów, którzy obejrzą „The Story Of My Life. Historia naszego życia" inaczej spojrzy na swoich partnerów i przestanie się - trywialnie mówiąc - czepiać o coś, co nie ma znaczenia. Przeżywając metamorfozy razem z naszymi bohaterami dostaną też coś dla siebie, odświeżą swoje relacje i na nowo zanalizują życie - zapewnia Katarzyna Montgomery.

Premiera "The Story Of My Life. Historia naszego życia" już w piątek 2 marca, o godzinie 22:15, na antenie Telewizji Polsat.

Obraz
© polsat | Krystian Szczęsny
Obraz
© polsat | Maciej Piórko
Obraz
© polsat | Maciej Piórko
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także