Trwa ładowanie...
dl1b7oz

"The Queen’s Gambit". Marcin Dorociński na planie serialu Netfliksa

Marcin Dorociński dołączył do obsady serialu Netfliksa "The Queen’s Gambit". Aktor udostępnił zdjęcie z planu filmowego na swoim profilu na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Queen’s Gambit". Marcin Dorociński na planie serialu Netfliksa
"The Queen’s Gambit". Marcin Dorociński na planie serialu Netfliksa (ONS.pl)
dl1b7oz

Marcin Dorociński jest jednym z aktorów, którzy dołączyli do obsady miniserialu "The Queen’s Gambit". Aktor zagra radzieckiego mistrza szachowego Vasylija Borgova, przeciwnika głównej bohaterki.

"The Queen’s Gambit" składać się będzie z sześciu odcinków. Serial Netfliksa ma być osadzony w czasach Zimnej Wojny, przedstawi on historię wybitnej szachistki, Berth Harmon. Młoda kobieta ma wielkie ambicje, by zostać mistrzynią świata w swoim fachu.

Marcin Dorociński udostępnił zdjęcie z planu filmowego serialu na swoim profilu na Instagramie. Aktor aktualnie znajduje się w Berlinie. W języku niemieckim podpisał również zamieszczoną fotografię.

dl1b7oz

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

"Viele Grüße aus Berlin!" (tłum. "Pozdrowienia z Berlina!") - czytamy.

dl1b7oz

Premiera "The Queen’s Gambit"\" zapowiadana jest na 2020 r. Współtwórcą serialu jest Allan Scot. W tym samym roku zadebiutuje "The Eddy", kolejny serial Netfliksa z udziałem Marcina Dorocińskiego. Wystąpi w nim również Joanna Kulig.

Podziel się opinią

Share

dl1b7oz

dl1b7oz
dl1b7oz