Trwa ładowanie...
clive owen

''The Knick'': Clive Owen chce zmienić historię

Share
''The Knick'': Clive Owen chce zmienić historię
d2m1xip

To tydzień obfitujący w nowe/pierwsze zwiastuny najbardziej wypatrywanych jesiennych seriali. Najpierw mogliśmy obejrzeć teaser "American Horror Story: Hotel", teraz do sieci trafiła zapowiedź drugiego sezonu "The Knick".

Clive Owen jako doktor John Thackery, główny bohater "The Knick", gotowy jest zmienić historię. Do pomocy ma niemal tylko czarnoskórego lekarza - doktora Algernona Edwardsa (André Holland). Jest początek XX wieku. Medycyna zdaje się tkwić jeszcze w wieku XIX. Thackery wprowadza własne, pionierskie rozwiązania medyczne, jednocześnie zmagając się z uzależnieniem od kokainy.

- Jeżeli chodzi o Thackery'ego, pod koniec pierwszego sezonu zostawiliśmy go w dość opłakanym stanie - komentował wcześniej Clive Owen. - Teraz pytanie brzmi czy zdoła się wziąć w garść. Nadal będzie się starał pogodzić ogień z wodą, co jest też powodem, dla którego ta postać tak bardzo mnie zainteresowała.

d2m1xip

- Świetny scenariusz zabiera nas w mroczne miejsca, do których do tej pory nikt nie zaglądał - dodawał aktor. - To odważny serial. Bardzo się w jego realizację zaangażowaliśmy i myślę, że stworzyliśmy coś wyjątkowego.

Reżyserem "The Knick" jest Steven Soderbergh. Pomysłodawcami i scenarzystami cyklu są Jack Ariel i Michael Begler. Muzykę skomponował Cliff Martinez.

Premiera drugiego sezonu zaplanowana została na 16 października na antenie Cinemax.

W obsadzie znaleźli się także Jeremy Bobb, Juliet Rylance, Eve Hewson, Michael Angarano, Chris Sullivan, Cara Seymour i Eric Johnson.

d2m1xip

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m1xip
d2m1xip