Trwa ładowanie...

"The Biggest Loser": Daniel Wright nie żyje. Miał 30 lat

Daniel Wright był najcięższym uczestnikiem w historii programu "The Biggest Loser", znanym w Polsce jako "Co masz do stracenia?". Dwa lata temu zdiagnozowano u niego białaczkę.

"The Biggest Loser": Daniel Wright nie żyje. Miał 30 latŹródło: Facebook/Getty Images
d3cmj6f
d3cmj6f

Daniel Wright brał udział w 7. i 8. sezonie (2009) kontrowersyjnego programu NBC, w którym uczestnicy z chorobliwą nadwagą walczą o zrzucenie jak największej liczby kilogramów. Pierwszego dnia 20-letni Wright ważył ponad 205 kg i był wówczas najcięższym uczestnikiem przyjętym do programu od 2004 r.

Obejrzyj: "Kryminał Wronki" w Telewizji WP

Udział w programie odmienił jego życie. Wright zrzucił kilkadziesiąt kilogramów, ożenił się i był w bardzo dobrej formie. Niestety pod koniec 2017 r. zdiagnozowano u niego białaczkę. Żona zorganizowała zbiórkę na GoFund.Me, gdzie informowała o leczeniu, które niestety nie przynosiło pozytywnych skutków.

Daniel Wright zmarł po dwóch latach walki z rakiem. Miał 30 lat.

d3cmj6f

Wiadomość o jego śmierci odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych, gdzie inni uczestnicy "The Biggest Loser" składali kondolencje i pisali, jak wspaniałym był człowiekiem.

- Jego wiara nigdy nie zgasła, nawet w najmroczniejszych momentach. Jestem zaszczycona, że mogłam go poznać – pisała jedna z uczestniczek programu.

d3cmj6f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cmj6f