Trwa ładowanie...

Taniec z gwiazdami: Pakosińska nową prowadzącą?

Taniec z gwiazdami: Pakosińska nową prowadzącą?Źródło: AKPA
d2awzht
d2awzht

* Kolejna, 14. edycja największego tanecznego show już wiosną! Czy czekają nas kolejne zmiany? Najprawdopodobniej z rolą prowadzącej pożegna się Natasza Urbańska a jej miejsce - być może - zajmie Katarzyna Pakosińska.*

Telewizyjny angaż małżeństwa Janusza Józefowicza i Nataszy Urbańskiej na czas 13. edycji był wysoce ryzykownym eksperymentem. Zmiany w obsadzie jury były efektem rozstania z: Beatą Tyszkiewicz i Zbigniewem Wodeckim. Z kolei ciąża Katarzyny Skrzyneckiej wymusiła na producentach znalezienie nowej prowadzącej.

Jak się okazało, z wyzwaniem lepiej poradził sobie dyrektor Teatru Buffo niż jego partnerka. Natasza, pomimo iż oswojona ze sceną i publicznością, z trudnością radziła sobie w roli konferansjerki. Jej liczne wpadki, pomyłki i brak naturalności nie mogły zdobyć uznania ani widzów, ani osób odpowiedzialnych za program.Nowej prowadzącej nie sprzyjał też fakt ogromnej sympatii, jaką darzyli Katarzynę Skrzynecką wierni widzowie programu.

Miniona edycja przyniosła jednak potencjalne objawienie jakim była znana z Kabaretu Moralnego Niepokoju Katarzyna Pakosińska. Choć taneczne show nie ukazało talentu artystki do tańca, to potwierdziło jej kabaretowe zdolności. Przez długi czas Pakosińska czarowała widzów swoją osobowością i ogromnym poczuciem humoru.

d2awzht

Oficjalnie jednak nikt nie zdradza jakie są plany producentów programu i czy taka propozycja padła. Niewykluczone też, że do Piotra Gąsowskiego dołączy sprawdzona w roli prowadzającej Katarzyna Skrzynecka. Przedwczesny poród artystki może ułatwić powrót gwiazdy na ekrany telewizorów.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2awzht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2awzht