RozrywkaMarcin Bosak nie zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami". Zrezygnował z programu

Marcin Bosak nie zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami". Zrezygnował z programu

Marcin Bosak nie powróci w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami"
Marcin Bosak nie powróci w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami"
Źródło zdjęć: © ONS

23.06.2020 12:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Taniec z Gwiazdami" wróci na antenę jesienią. Jak się okazuje, widzowie nie zobaczą wszystkich par, które zaprezentowały się w rozpoczętej wiosną edycji.

Ostatnia edycja "Tańca z Gwiazdami" nie zdążyła się na dobre rozkręcić, a musiała zostać przerwana. Zaledwie po dwóch odcinkach (w tym ostatnim realizowanym bez udziału publiczności) produkcję zawieszono.

Wszystko ze względu na panującą pandemię koronawirusa i w trosce o bezpieczeństwo uczestników, ekipy programu i publiczności. Początkowo przyszłość show była niepewna, ale ostatecznie potwierdzono jednak, że rozpoczęta wiosną seria powróci na antenę jesienią.

W związku ze stopniowym odmrażaniem branży rozrywkowej ekipy stopniowo wracają na plany filmowe i plany programów. Jak wynika z ostatnich doniesień, pary, które biorą udział w obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami", wrócą do treningów w sierpniu.

"Fakt" donosi jednak, że nie wszystkie pary wrócą na parkiet. Z informacji tabloidu wynika, że Marcin Bosak zrezygnował z udziału w programie. Nie chciał jednak komentować powodów swojej decyzji. – Nie mogę się na ten temat wypowiadać. Jestem związany kontraktem - powiedział "Faktowi".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także