Trwa ładowanie...
d3aqcpv

"Taniec z gwiazdami": kolejne gwiazdy disco polo i Doda w półfinale show

W najbliższym odcinku tanecznego show Polsatu widzów czekają półfinałowe emocje. Co dokładnie się wydarzy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Doda
Doda (wbf/polsat)
d3aqcpv

W tanecznym show w grze o Kryształową Kulę i pieniądze pozostały tylko trzy pary. Każda z nich zatańczy po dwa tańce. Niespodzianką będzie udział w show kolejnych gwiazd disco polo. Podobnie jak dwa tygodnie temu Tomasz Szymuś i jego orkiestra zagrają najpopularniejsze dyskotekowe hity w zupełnie nowych aranżacjach. A kto będzie towarzyszył parom na parkiecie?

Marcin Korcz i Wiktoria Omyła zatańczą sambę do hitu Bayer Full "Jedno niebo". Z foxtrotem do piosenki "Tańcz, tańcz, tańcz" Long &Junior zmierzą się Natalia Szroeder i Jan Kliment, a Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino pokażą najlepszą stronę jive'a w hicie "Ruda tańczy jak szalona" Czadomana.

Po dwóch tańcach jedna z par od razu przejdzie do finału, a dwie pozostałe zmierzą się ze sobą w tanecznej dogrywce. Ale to nie wszystko! W półfinale gościem specjalnym programu będzie Doda, która wykona piosenkę "Sens" z nowej płyty Vigin. Tanecznie odcinek pokazem zmysłowego tanga uświetnią zaś Hanna Żudziewicz oraz Jacek i Wojtek Jeschke.

d3aqcpv

Ostatnią niespodzianką, jaką tego wieczoru przygotowali twórcy tanecznego show, będzie połączenie zawodników w nietypowe drużyny. Po raz pierwszy w historii programu gwiazdy zaprosiły do udziału w jednym z tańców kogoś z najbliższej rodziny. Wspólnie ze swoimi tanecznymi nauczycielami stworzą wyjątkowe tria. Marcin Korcz zaprosił do tańca siostrę Olgę, Natalia Szroeder wystąpi z młodszym bratem Stasiem, a Iwona Cichosz z siostrą Emilią. Który uczestnik awansuje do ścisłego finału? Tego dowiecie się 5 maja br. o godz. 20:05 w Polsacie.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3aqcpv

Podziel się opinią

Share
d3aqcpv
d3aqcpv