Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": kolejne gwiazdy disco polo i Doda w półfinale show

W najbliższym odcinku tanecznego show Polsatu widzów czekają półfinałowe emocje. Co dokładnie się wydarzy?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Taniec z gwiazdami": kolejne gwiazdy disco polo i Doda w półfinale show
Źródło: wbf/polsat
d3tdj3k

W tanecznym show w grze o Kryształową Kulę i pieniądze pozostały tylko trzy pary. Każda z nich zatańczy po dwa tańce. Niespodzianką będzie udział w show kolejnych gwiazd disco polo. Podobnie jak dwa tygodnie temu Tomasz Szymuś i jego orkiestra zagrają najpopularniejsze dyskotekowe hity w zupełnie nowych aranżacjach. A kto będzie towarzyszył parom na parkiecie?

Marcin Korcz i Wiktoria Omyła zatańczą sambę do hitu Bayer Full "Jedno niebo". Z foxtrotem do piosenki "Tańcz, tańcz, tańcz" Long &Junior zmierzą się Natalia Szroeder i Jan Kliment, a Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino pokażą najlepszą stronę jive'a w hicie "Ruda tańczy jak szalona" Czadomana.

d3tdj3k

Po dwóch tańcach jedna z par od razu przejdzie do finału, a dwie pozostałe zmierzą się ze sobą w tanecznej dogrywce. Ale to nie wszystko! W półfinale gościem specjalnym programu będzie Doda, która wykona piosenkę "Sens" z nowej płyty Vigin. Tanecznie odcinek pokazem zmysłowego tanga uświetnią zaś Hanna Żudziewicz oraz Jacek i Wojtek Jeschke.

Ostatnią niespodzianką, jaką tego wieczoru przygotowali twórcy tanecznego show, będzie połączenie zawodników w nietypowe drużyny. Po raz pierwszy w historii programu gwiazdy zaprosiły do udziału w jednym z tańców kogoś z najbliższej rodziny. Wspólnie ze swoimi tanecznymi nauczycielami stworzą wyjątkowe tria. Marcin Korcz zaprosił do tańca siostrę Olgę, Natalia Szroeder wystąpi z młodszym bratem Stasiem, a Iwona Cichosz z siostrą Emilią. Który uczestnik awansuje do ścisłego finału? Tego dowiecie się 5 maja br. o godz. 20:05 w Polsacie.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3tdj3k

Podziel się opinią

Share
d3tdj3k
d3tdj3k