Trwa ładowanie...

Szymon Majewski Show 11: Odcinek 2

Share
Szymon Majewski Show 11: Odcinek 2
Źródło: TVN
djkkggg

We wczorajszym odcinku Szymona Majewskiego gośćmi byli Tomasz Ciachorowski, znany z roli Michała w serialu „Majka” oraz była minister pracy i polityki społecznej – Anna Kalata.

Czy spojrzenie Tomasza Ciachorowskiego zwala z nóg? Chyba tak. Swojego spojrzenia uczył samego Szymona Majewskiego, który usiadł obok niego i był pilnym uczniem. Majewski zapytał młodego aktora czy wie, że według opinii społecznej jest odpowiednim kandydatem na zięcia. Ciachorowski odpowiedział, że tak. Spotyka wiele starszych pań, które proponują mu spotkanie z ich córkami i dają numery telefonów.

Okazuje się, że aktor ma problem z asertywnością. Jeśli ktoś będzie próbował go do czegoś namówić, on prędzej czy później ulegnie. Zatem Majewski chciał sprawdzić czy jest tak w rzeczywistości. Ciachorowski niczego się nie spodziewając umówił się z dziennikarką na wywiad. Piękna, młoda dziewczyna namówiła go najpierw, aby postawił jej obiad i drinka. Potem każde jej pytanie miało dosyć dwuznaczny charakter, co wprawiało Ciachorowskiego w zakłopotanie. Na koniec zapytała nawet, czy może ją przenocować. Prawdziwą ulgę odczuł, kiedy ta zapytała czy przenocowałby Szymona Majewskiego. Okazało się, że został „wkręcony”.

djkkggg

Ciachorowski wychowywał się z dwiema starszymi siostrami i jedną młodszą. Stwierdził, że zna kobiety od podszewki, które są wielkimi manipulantkami, za co przeprosił wszystkie panie.

Drugim gościem Majewskiego była Anna Kalata. Prowadzący przedstawił jej tekturową figurę sprzed metamorfozy. Kalata wolała zdecydowanie siebie w obecnej postaci. Okazało się, że jej nowa wygląd to efekt diety, a nie „służby zdrowia” jak podejrzewał Andrzej Lepper. Kalata opowiedziała, czym zajmuje się teraz w Indiach, w miejscu bliskiemu jej sercu. Wzięła udział w „Końca nie widać”. Na koniec zatańczyła z Szymonem w stroju, który ważył tyle, ile udało jej się schudnąć.

Mogliśmy zobaczyć następny odcinek „Dziadów”, czyli starszego małżeństwa siedzącego przed ekranem telewizora. Rozbawiły również informacje prowadzone przez Piotra Pokraśko i Biustynę Kochankę – „Ale o co chodzi?” Została przedstawiona rozmowa Jarosława Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem i genialny plan premiera.

W „Rozmowach w tłoku” gośćmi Szymona byli Jarosław Kaczyński i Krystyna Janda, między którymi doszło do sprzeczki.

Nowym fragmentem programu była rozmowa „Pudelka” z gościem, którym był Michał Piróg, znany nam z programu „You Can Dance” i „Top Model. Zostań modelką.” Piróg odpowiadał na plotki zebrane przez Pudelka, które głosiły, że ten spotyka się z chłopakami. Jak wytłumaczył to, dziewczyny nie chciały się z nim spotykać, więc zostali mu chłopcy.

djkkggg

Podziel się opinią

Share
djkkggg
djkkggg